دانلود سریال Stranger Things (2016– ) 720p WEBRip
مشاهده در iMDBIMDB
قسمت08
لیست جوایز
امتیاز و رتبه8.8
نظرات کاربران6

اشتراک گذاری

به روز رسانی : پایان فصل سوم
ژانر : درام , فانتزی , ترسناک , معمایی , علمی تخیلی , هیجان انگیز رده سنی : کارگردان : Matt Duffer , Ross Duffer , Shawn Levy نویسنده : Matt Duffer , Ross Duffer , Jessie Nickson-Lopez محصول : آمریکا رنگ : Color رونمایی : 15 July 2016 (USA) زمان : 51 دقیقه بودجه : - درآمد : -
خلاصه داستان : داستان در دهه 80 میلادی در شهر ساحلی لانگ ایلند اتفاق می افتد. پس از ناپدید شدن یک پسر جوان، تحقیقات برای پیدا کردن او آغاز میشود. خانواده، دوستان و پلیس محلی همگی درگیر معمای گم شدن این پسر هستند. اهالی شهر بعد از مدتی متوجه می شوند دولت، نیروهای ماورای طبیعی و یک دختر کوچک در گم شدن پسر دست داشته اند...
« مشاهده همه جوایز »
Golden Globes, USA
2018
Nominee
Best Television Series - Drama
Best Performance by an Actor in a Supporting Role in a Series, Limited Series or Motion Picture Made for Television
David Harbour ,
2017
Nominee
Best Television Series - Drama
Best Performance by an Actress in a Television Series - Drama
Winona Ryder ,
Primetime Emmy Awards
2018
Winner
Outstanding Sound Editing for a Comedy or Drama Series (One Hour)
Brad North (sound supervisor) ,
Craig Henighan (sound designer) ,
Tiffany S. Griffith (dialogue editor) ,
Jordan Wilby (sound effects editor) ,
David Werntz (sound effects editor) ,
Antony Zeller (supervising foley editor) ,
David Klotz (music editor) ,
Zane D. Bruce (foley artist) ,
Lindsay Pepper (foley artist) ,
2018
Nominee
Outstanding Supporting Actor in a Drama Series
David Harbour ,
Outstanding Drama Series
Iain Paterson ,
Shawn Levy ,
Dan Cohen ,
Matt Duffer ,
Ross Duffer ,
Rand Geiger ,
Justin Doble ,
Outstanding Supporting Actress in a Drama Series
Millie Bobby Brown ,
Outstanding Directing for a Drama Series
Ross Duffer ,
Matt Duffer ,
Outstanding Writing for a Drama Series
Matt Duffer ,
Ross Duffer ,
Outstanding Casting for a Drama Series
Carmen Cuba (casting director) ,
Tara Feldstein (location casting director) ,
Chase Paris (location casting director) ,
Outstanding Cinematography for a Single-Camera Series (One Hour)
Tim Ives (director of photography) ,
Outstanding Single-Camera Picture Editing for a Drama Series
Kevin D. Ross ,
Outstanding Special Visual Effects
Paul Graff ,
Christina Graff ,
Mike Maher ,
Fred Raimondi ,
Seth Hill ,
Joel Sevilla ,
Alex Young ,
Steve DiNozzi ,
Caius Man ,
Outstanding Sound Mixing for a Comedy or Drama Series (One Hour)
Joe Barnett (re-recording mixer) ,
Adam Jenkins (re-recording mixer) ,
Michael P. Clark (production mixer) ,
Bill Higley (adr mixer) ,
Outstanding Music Supervision
Nora Felder (Music Supervisor) ,
2017
Winner
Outstanding Main Title Design
Michelle Dougherty (creative director) ,
Peter Frankfurt (executive creative director) ,
Arisu Kashiwagi (designer) ,
Eric Demeusy (compositor/designer) ,
Outstanding Original Main Title Theme Music
Michael Stein ,
Kyle Dixon ,
Outstanding Casting for a Drama Series
Carmen Cuba (casting director) ,
Tara Feldstein (location casting) ,
Chase Paris (location casting) ,
Outstanding Single-Camera Picture Editing for a Drama Series
Dean Zimmerman ,
Outstanding Sound Editing for a Series
Brad North (sound supervisor) ,
Craig Henighan (sound editor) ,
Jordan Wilby (sound editor) ,
Jonathan Golodner (sound editor) ,
Tiffany S. Griffith (sound editor) ,
Samuel Munoz (foley editor) ,
David Klotz (music editor) ,
Noel Vought (foley artist) ,
Ginger Geary (foley artist) ,
2017
Nominee
Outstanding Supporting Actor in a Drama Series
David Harbour ,
Outstanding Supporting Actress in a Drama Series
Millie Bobby Brown ,
Outstanding Directing for a Drama Series
Matt Duffer ,
Ross Duffer ,
Outstanding Writing for a Drama Series
Matt Duffer ,
Ross Duffer ,
Outstanding Guest Actress in a Drama Series
Shannon Purser ,
Outstanding Sound Mixing for a Comedy or Drama Series (One Hour)
Joe Barnett (re-recording mixer) ,
Adam Jenkins (re-recording mixer) ,
Chris Durfy (production mixer) ,
Bill Higley (ADR mixer) ,
Outstanding Production Design for a Narrative Period Program (One Hour or More)
Chris Trujillo (production designer) ,
William G. Davis (art director) ,
Jess Royal (set decorator) ,
Outstanding Single-Camera Picture Editing for a Drama Series
Kevin D. Ross ,
Outstanding Music Supervision
Nora Felder ,
Outstanding Hairstyling for a Single-Camera Series
Sarah Hindsgaul (department head hairstylist) ,
Evelyn Roach (key hairstylist) ,
Outstanding Cinematography for a Single-Camera Series (One Hour)
Tim Ives ,
Outstanding Drama Series
Matt Duffer (executive producer) ,
Ross Duffer (executive producer) ,
Dan Cohen (executive producer) ,
Shawn Levy (executive producer) ,
Iain Paterson (co-executive producer) ,
Outstanding Makeup for a Single-Camera Series (Non-Prosthetic)
Myke Michaels (department head makeup artist) ,
Teresa Vest (key makeup artist) ,
Amy L. Forsythe (personal makeup artist) ,
BAFTA Awards
2017
Nominee
Best International
Matt Duffer ,
Ross Duffer ,
Shawn Levy ,
Dan Cohen ,
Screen Actors Guild Awards
2020
Nominee
Outstanding Performance by a Male Actor in a Drama Series
David Harbour ,
Outstanding Performance by an Ensemble in a Drama Series
Millie Bobby Brown ,
Cara Buono ,
Jake Busey ,
Natalia Dyer ,
Cary Elwes ,
Priah Ferguson ,
Brett Gelman ,
David Harbour ,
Maya Hawke ,
Charlie Heaton ,
Andrey Ivchenko ,
Joe Keery ,
Gaten Matarazzo ,
Caleb McLaughlin ,
Dacre Montgomery ,
Michael Park ,
Francesca Reale ,
Winona Ryder ,
Noah Schnapp ,
Sadie Sink ,
Finn Wolfhard ,
Outstanding Action Performance by a Stunt Ensemble in a Comedy or Drama Series
2018
Nominee
Outstanding Performance by a Female Actor in a Drama Series
Millie Bobby Brown ,
Outstanding Performance by an Ensemble in a Drama Series
Sean Astin ,
Millie Bobby Brown ,
Cara Buono ,
Joe Chrest ,
Catherine Curtin ,
Natalia Dyer ,
David Harbour ,
Charlie Heaton ,
Joe Keery ,
Gaten Matarazzo ,
Caleb McLaughlin ,
Dacre Montgomery ,
Paul Reiser ,
Winona Ryder ,
Noah Schnapp ,
Sadie Sink ,
Finn Wolfhard ,
Outstanding Performance by a Male Actor in a Drama Series
David Harbour ,
Outstanding Action Performance by a Stunt Ensemble in a Comedy or Drama Series
Max Calder ,
Crystal Hooks ,
Kathryn Howard ,
Cal Johnson ,
Jason Kehler ,
JoJo Lambert ,
Anderson Martin ,
Lonnie R. Smith Jr. ,
2017
Winner
Outstanding Performance by an Ensemble in a Drama Series
Millie Bobby Brown ,
Cara Buono ,
Joe Chrest ,
Natalia Dyer ,
David Harbour ,
Charlie Heaton ,
Joe Keery ,
Gaten Matarazzo ,
Caleb McLaughlin ,
Matthew Modine ,
Rob Morgan ,
John Reynolds ,
Winona Ryder ,
Noah Schnapp ,
Mark Steger ,
Finn Wolfhard ,
2017
Nominee
Outstanding Performance by a Female Actor in a Drama Series
Millie Bobby Brown ,
Outstanding Performance by a Female Actor in a Drama Series
Winona Ryder ,
Academy of Science Fiction, Fantasy & Horror Films, USA
2019
Winner
Best Supporting Actress in Streaming Presentation
Maya Hawke ,
Best Streaming Horror & Thriller Series
2018
Nominee
Best Performance by a Younger Actor in a Television Series
Millie Bobby Brown ,
Best New Media Television Series
2017
Winner
Best New Media Television Series
Best Performance by a Younger Actor in a Television Series
Millie Bobby Brown ,
2017
Nominee
Best Actress on Television
Winona Ryder ,
AFI Awards, USA
2018
Winner
TV Program of the Year
2017
Winner
TV Program of the Year
American Cinema Editors, USA
2018
Nominee
Best Edited Drama Series for Non-Commercial Television
Kevin D. Ross ,
2017
Nominee
Best Edited One-Hour Series for Non-Commercial Television
Dean Zimmerman ,
Best Edited One-Hour Series for Non-Commercial Television
Kevin D. Ross ,
Art Directors Guild
2018
Nominee
One Hour Period or Fantasy Single-Camera Television Series
Chris Trujillo (production designer) ,
Sean Brennan (art director) ,
John Snow (assistant art director) ,
Rob Nagy (set designer) ,
Heath Hancock (graphic designer) ,
Jess Royal (set decorator) ,
2017
Nominee
One Hour Period or Fantasy Single-Camera Television Series
Chris Trujillo (production designer) ,
William G. Davis (art director) ,
John Snow (assistant art director) ,
Heath Hancock (graphic designer) ,
Rob Nagy (set designer) ,
Justin Trudeau (set designer) ,
Jess Royal (set decorator) ,
Association of Motion Picture Sound (AMPS)
2018
Nominee
Excellence in Sound for a Television Drama
Michael P. Clark ,
Tiffany S. Griffith ,
Brad North ,
Joe Barnett ,
2017
Nominee
Excellence in Sound for a Television Drama
Chris Durfy ,
Brad North ,
Craig Henighan ,
Joe Barnett ,
BET Awards
2018
Nominee
YoungStars Award
Caleb McLaughlin ,
2017
Nominee
YoungStars Award
Caleb McLaughlin ,
Bram Stoker Awards
2017
Nominee
Screenplay
Matt Duffer ,
Ross Duffer ,
2016
Nominee
Screenplay
Matt Duffer (writer) ,
Ross Duffer (writer) ,
Screenplay
Matt Duffer (writer) ,
Ross Duffer (writer) ,
Broadcast Film Critics Association Awards
2018
Winner
Best Supporting Actor in a Drama Series
David Harbour ,
2018
Nominee
Best Drama Series
Casting Society of America, USA
2018
Nominee
Outstanding Achievement in Casting - Television Pilot - Drama
Carmen Cuba ,
Tara Feldstein ,
Chase Paris ,
Wittney Horton ,
Cinema Audio Society, USA
2020
Nominee
Outstanding Achievement in Sound Mixing for Television Series - One Hour
Michael Rayle (production mixer) ,
Mark Paterson (re-recording mixer) ,
Will Files (re-recording mixer) ,
Hector Carlos Ramirez (scoring mixer) ,
Bill Higley (adr mixer) ,
Peter Persaud (foley mixer) ,
2018
Nominee
Outstanding Achievement in Sound Mixing for Television Series - One Hour
Michael P. Clark (producton mixer) ,
Joe Barnett (re-recording mixer) ,
Adam Jenkins (re-recording mixer) ,
Bill Higley (adr mixer) ,
Antony Zeller (foley mixer) ,
2017
Nominee
Outstanding Achievement in Sound Mixing for Television Series - One Hour
Chris Durfy (production mixer) ,
Joe Barnett (re-recording mixer) ,
Adam Jenkins (re-recording mixer) ,
Judah Getz (adr mixer) ,
John Guentner (foley mixer) ,
Costume Designers Guild Awards
2018
Nominee
Outstanding Period Television Series
Kim Wilcox ,
2017
Nominee
Outstanding Period Television Series
Kimberly Adams-Galligan ,
Malgosia Turzanska ,
Critics Choice Television Awards
2018
Nominee
Best Drama Series
2016
Nominee
Best Drama Series
Most Bingeworthy Show
Directors Guild of America, USA
2018
Nominee
Outstanding Directorial Achievement in Dramatic Series
Matt Duffer ,
Ross Duffer ,
2017
Nominee
Outstanding Directorial Achievement in Dramatic Series
Matt Duffer ,
Ross Duffer ,
Dragon Awards
2018
Nominee
Best Science Fiction or Fantasy TV Series
Matt Duffer ,
Ross Duffer ,
2017
Winner
Best Science Fiction or Fantasy TV Series
Matt Duffer ,
Ross Duffer ,
Empire Awards, UK
2018
Nominee
Best TV Series
Best Actress in a TV Series
Millie Bobby Brown ,
2017
Nominee
Best TV Series
Fangoria Chainsaw Awards
2017
Winner
Best TV Series
Best TV Actress
Millie Bobby Brown ,
Best TV Supporting Actress
Winona Ryder ,
2017
Nominee
Best TV Supporting Actor
David Harbour ,
GALECA: The Society of LGBTQ Entertainment Critics
2017
Nominee
TV Drama of the Year
TV Performance of the Year - Actress
Winona Ryder ,
Gold Derby Awards
2019
Nominee
Drama Supporting Actress of the Decade
Millie Bobby Brown ,
Drama Supporting Actor of the Decade
David Harbour ,
Drama Series of the Decade
2018
Winner
Drama Supporting Actor
David Harbour ,
2018
Nominee
Drama Series
Drama Episode
Matt Duffer (writer/director) ,
Ross Duffer (writer/director) ,
Drama Supporting Actress
Millie Bobby Brown ,
Drama Supporting Actor
Noah Schnapp ,
2017
Winner
Drama Series
2017
Nominee
Drama Supporting Actress
Winona Ryder ,
Drama Supporting Actress
Millie Bobby Brown ,
Drama Supporting Actor
David Harbour ,
Drama Episode of the Year
Matt Duffer (director) ,
Ross Duffer (director) ,
Justin Doble (writer) ,
Drama Episode of the Year
Matt Duffer (director/writer) ,
Ross Duffer (director/writer) ,
Paul Dichter (writer) ,
Ensemble of the Year
Golden Trailer Awards
2019
Winner
Best Music (TV Spot/Trailer/Teaser for a Series)
Best Original Score (TV Spot/Trailer/Teaser for a Series)
Best Sound Editing (TV Spot/Trailer/Teaser for a Series)
2019
Nominee
Best Fantasy/Adventure (TV Spot / Trailer /Teaser for a Series)
Most Original (TV Spot/Trailer/Teaser for a Series)
Most Innovative Advertising for a TV/Streaming Series
2018
Winner
Best Fantasy/Adventure (TV Spot / Trailer /Teaser for a Series)
Best Music (TV Spot/Trailer/Teaser for a Series)
Best Sound Editing (TV Spot/Trailer/Teaser for a Series)
2017
Winner
Best Fantasy/Adventure (TV Spot / Trailer /Teaser for a Series)
2017
Nominee
Best Sound Editing (TV Spot/Trailer/Teaser for a Series)
Grammy Awards
2019
Nominee
Best Compilation Soundtrack for Visual Media
Nora Felder (music supervisor) ,
Timothy J. Smith (compilation producer) ,
Ross Duffer (compilation producer) ,
Matt Duffer (compilation producer) ,
2017
Nominee
Best Score Soundtrack for Visual Media
Kyle Dixon ,
Michael Stein ,
Best Score Soundtrack for Visual Media
Kyle Dixon ,
Michael Stein ,
Gran Premio Internazionale del Doppiaggio
2016
Nominee
Best Voice Actor in a TV Series
Alessandro Budroni ,
Guild of Music Supervisors Awards
2017
Winner
Best Music Supervision in a Television Drama
Nora Felder ,
Hollywood Makeup Artist and Hair Stylist Guild Awards
2018
Nominee
Best Period and/or Character Makeup - Television and New Media Series
Amy L. Forsythe ,
Jillian Erickson ,
Best Special Makeup Effects - Television and New Media Series
Amy L. Forsythe ,
Jillian Erickson ,
2017
Nominee
Best Period and/or Character Hair Styling - Television and New Media Series
Sarah Hindsgaul ,
Evelyn Roach ,
Hollywood Music In Media Awards (HMMA)
2016
Winner
Outstanding Music Supervision - Television
Nora Felder ,
2016
Nominee
Best Main Title - TV Show/Digital Streaming Series
Kyle Dixon ,
Michael L. Stein ,
Best Original Score - TV Show/Miniseries
Kyle Dixon ,
Michael Stein ,
Outstanding Music Supervision - Television
Nora Felder ,
Hollywood Post Alliance, US
2019
Winner
Outstanding Editing - Television (Over 30 Minutes)
Dean Zimmerman ,
Katheryn Naranjo ,
2018
Nominee
Outstanding Editing - Television (Over 30 Minutes)
Kevin D. Ross ,
2017
Winner
Outstanding Editing - Television
Dean Zimmerman ,
Outstanding Sound - Television
Craig Henighan (sound designer/supervising sound editor) ,
Joe Barnett (re-recording mixer) ,
Adam Jenkins (re-recording mixer) ,
Jordan Wilby (sound effects editor) ,
Tiffany S. Griffith (dialogue editor) ,
Hugo Awards
2017
Nominee
Best Dramatic Presentation - Long Form
Matt Duffer (creator) ,
Ross Duffer (creator) ,
IGN Summer Movie Awards
2017
Winner
Best Dramatic TV Performance
Millie Bobby Brown ,
2017
Nominee
Best Dramatic TV Performance
Millie Bobby Brown ,
Best Dramatic TV Performance
Gaten Matarazzo ,
Best TV Episode
2016
Winner
Best New TV Series
Best Streaming Exclusive Series
2016
Nominee
Best TV Series
Best New TV Series
iHorror Awards
2017
Winner
Best Actress - Horror Series
Winona Ryder ,
2017
Nominee
Best Horror Series
Best Actor - Horror Series
David Harbour ,
Il Festival Nazionale del Doppiaggio Voci nell'Ombra
2019
Winner
Best Dialogue Adaptation
Fiamma Izzo d'Amico ,
Nunzia Di Somma ,
2017
Nominee
Bruno Paolo Astori plate to the emerging voice
Alessandro Campaiola Ward ,
2016
Winner
Best Female Voice
Giuppy Izzo ,
Image Awards (NAACP)
2018
Winner
Outstanding Performance by a Youth (Series, Special, Television Movie or Limited Series)
Caleb McLaughlin ,
International Film Music Critics Award (IFMCA)
2017
Nominee
Best Original Score for a Television Series
Kyle Dixon ,
Michael Stein ,
Kids' Choice Awards, USA
2019
Nominee
Favorite TV Drama
Favorite Female TV Star
Millie Bobby Brown ,
Favorite Male TV Star
Caleb McLaughlin ,
2018
Winner
Favorite TV Show
Favorite TV Actress
Millie Bobby Brown ,
Location Managers Guild International Awards (LMGI)
2018
Nominee
Outstanding Locations in a Period Television Series
Tony Holley ,
Kyle Carey ,
2017
Nominee
Outstanding Locations in a Period Television Series
Tony Holley ,
Motion Picture Sound Editors, USA
2020
Nominee
Outstanding Achievement in Sound Editing - Sound Effects and Foley for Episodic Long Form Broadcast Media
Craig Henighan (supervising sound editor) ,
Will Files (supervising sound editor) ,
Angelo Palazzo (sound effects editor) ,
Katie Halliday (sound effects editor) ,
Steve Baine (foley artist) ,
2018
Winner
Outstanding Achievement in Sound Editing - Music Score and Musical for Episodic Short Form Broadcast Media
David Klotz ,
2018
Nominee
Outstanding Achievement in Sound Editing - Dialogue and ADR for Episodic Short Form Broadcast Media
Brad North (supervising sound editor, adr editor) ,
Tiffany S. Griffith (dialogue editor) ,
Outstanding Achievement in Sound Editing - Sound Effects and Foley for Episodic Short Form Broadcast Media
Brad North (supervising sound editor) ,
Craig Henighan (sound designer) ,
Jordan Wilby (sound effects editor) ,
Antony Zeller (foley editor) ,
Zane D. Bruce (foley artist) ,
Lindsay Pepper (foley artist) ,
David Werntz ,
2017
Winner
Best Sound Editing - Short Form Music in Television
David Klotz (music editor) ,
2017
Nominee
Best Sound Editing - Short Form Sound Effects and Foley in Television
Brad North (supervising sound editor) ,
Jacob McNaughton (foley editor) ,
Noel Vought (foley artist) ,
Craig Henighan (sound designer) ,
Jordan Wilby (sound effects editor) ,
Jonathan Golodner (sound effects editor) ,
MTV Movie + TV Awards
2018
Winner
Show of the Year
Best Performance in a Show
Millie Bobby Brown ,
Most Frightened Performance
Noah Schnapp ,
2018
Nominee
Best Kiss
Finn Wolfhard ,
Millie Bobby Brown ,
Best On-Screen Team
Gaten Matarazzo ,
Finn Wolfhard ,
Caleb McLaughlin ,
Noah Schnapp ,
Sadie Sink ,
Scene Stealer
Dacre Montgomery ,
2017
Winner
Show of the Year
Best Actor in a Show
Millie Bobby Brown ,
2017
Nominee
Best Villain
Best Hero
Millie Bobby Brown ,
National Television Awards, UK
2017
Nominee
Most Popular Period Drama
Online Film & Television Association
2018
Winner
Best Supporting Actor in a Drama Series
David Harbour ,
2018
Nominee
Best Supporting Actress in a Drama Series
Millie Bobby Brown ,
Best Music in a Series
Best Editing in a Series
Best Sound in a Series
Best Visual Effects in a Series
2017
Nominee
Best Drama Series
Best Supporting Actor in a Drama Series
David Harbour ,
Best Supporting Actress in a Drama Series
Millie Bobby Brown ,
Best Ensemble in a Drama Series
Best Direction in a Drama Series
Best Writing in a Drama Series
Best Music in a Series
Best Editing in a Series
Best Cinematography in a Series
Best Production Design in a Series
Best Costume Design in a Series
Best Makeup/Hairstyling in a Series
Best Sound in a Series
Best Visual Effects in a Series
Best New Theme Song in a Series
Best New Titles Sequence
People's Choice Awards, USA
2019
Winner
Favorite Female TV Star
Millie Bobby Brown ,
2019
Nominee
Favorite Male TV Star
Finn Wolfhard ,
Favorite Drama TV Star
Millie Bobby Brown ,
Favorite Sci-Fi/Fantasy Show
2017
Nominee
Favorite TV Show
Favorite Premium Sci-Fi/Fantasy Series
PGA Awards
2018
Nominee
Outstanding Producer of Episodic Television, Drama
Iain Paterson ,
Shawn Levy ,
Dan Cohen ,
Matt Duffer ,
Ross Duffer ,
Rand Geiger ,
Justin Doble ,
2017
Winner
Outstanding Producer of Episodic Television, Drama
Matt Duffer ,
Ross Duffer ,
Shawn Levy ,
Dan Cohen ,
Iain Paterson ,
Publicists Guild of America
2018
Winner
Television
Denise Godoy ,
Rondo Hatton Classic Horror Awards
2017
Winner
Best TV Presentation
Matt Duffer ,
Ross Duffer ,
2016
Winner
Best Television Presentation
Matt Duffer ,
Ross Duffer ,
Satellite Awards
2019
Winner
Best Television Series, Genre
2018
Nominee
Best Television Series, Genre
2017
Nominee
Best Actress in a Series, Drama/Genre
Winona Ryder ,
Best Television Series, Genre
Society of Camera Operators
2018
Winner
Television
Bob Gorelick ,
2017
Nominee
Television
Bob Gorelick ,
Society of Composers and Lyricists Awards
2020
Nominee
Outstanding Original Score for a Television or Streaming Production
Kyle Dixon ,
Michael Stein ,
Teen Choice Awards
2019
Winner
Choice Summer TV Show
Choice Summer TV Star: Male
Noah Schnapp ,
Choice Summer TV Star: Female
Millie Bobby Brown ,
2019
Nominee
Choice Summer TV Star: Male
Caleb McLaughlin ,
Choice Summer TV Star: Male
Finn Wolfhard ,
Choice Summer TV Star: Male
Gaten Matarazzo ,
2018
Winner
Choice TV Actress: Fantasy/Sci-Fi
Millie Bobby Brown ,
2018
Nominee
Choice TV Show: Fantasy/Sci-Fi
Choice TV Actor: Fantasy/Sci-Fi
Finn Wolfhard ,
Choice TV Actor: Fantasy/Sci-Fi
Gaten Matarazzo ,
Choice TV Ship
Millie Bobby Brown ,
Finn Wolfhard ,
Choice: Scene Stealer
Charlie Heaton ,
Choice: Hissy Fit
Joe Keery ,
Choice: Liplock
Millie Bobby Brown ,
Finn Wolfhard ,
2017
Nominee
Choice Breakout TV Star
Finn Wolfhard ,
Choice Breakout TV Star
Millie Bobby Brown ,
Choice Breakout TV Show
Television Critics Association Awards
2017
Nominee
Outstanding Achievement in Drama
Program of the Year
Outstanding New Program
The Television Academy Honors
2017
Nominee
The Television Academy Honors - Television Drama
Chris Trujillo ,
William G. Davis ,
Visual Effects Society Awards
2020
Nominee
Outstanding Visual Effects in a Photoreal Episode
Paul Graff ,
Thomas F. Ford IV ,
Mike Maher ,
Martin Pelletier ,
Andi Sowers ,
Outstanding Animated Character in an Episode or Real-Time Project
Joseph Dubé-Arsenault ,
Antoine Barthod ,
Xavier Lafarge ,
Outstanding Animated Character in an Episode or Real-Time Project
Joseph Dubé-Arsenault ,
Antoine Barthod ,
Xavier Lafarge ,
Outstanding Effects Simulations in an Episode, Commercial, or Real-Time Project
Nathan Arbuckle ,
Christian Gaumond ,
James Dong ,
Aleksandr Starkov ,
Outstanding Compositing in a Photoreal Episode
Simon Lehembre ,
Andrew Kowbell ,
Karim El-Masry ,
Miklós Mesterházy ,
2018
Nominee
Outstanding Visual Effects in a Photoreal Episode
Paul Graff ,
Christina Graff ,
Seth Hill ,
Joel Sevilla ,
Caius Man ,
Outstanding Created Environment in an Episode, Commercial, or Real-Time Project
Saul Galbiati ,
Mike Maher ,
Seth Cobb ,
Kate McFadden ,
2017
Nominee
Outstanding Visual Effects in a Photoreal Episode
Marc Kolbe ,
Aaron Sims ,
Olcun Tan ,
World Soundtrack Awards
2017
Nominee
Television Composer of the Year
Kyle Dixon ,
Michael Stein ,
Writers Guild of America, USA
2018
Nominee
Dramatic Series
Paul Dichter ,
Justin Doble ,
Matt Duffer ,
Ross Duffer ,
Jessica Mecklenburg ,
Jessie Nickson-Lopez ,
Alison Tatlock ,
2017
Nominee
New Series
Paul Dichter ,
Justin Doble ,
Matt Duffer ,
Ross Duffer ,
Jessica Mecklenburg ,
Jessie Nickson-Lopez ,
Alison Tatlock ,
Drama Series
Paul Dichter ,
Justin Doble ,
Matt Duffer ,
Ross Duffer ,
Jessica Mecklenburg ,
Jessie Nickson-Lopez ,
Alison Tatlock ,
Young Entertainer Awards
2017
Winner
Best Young Ensemble Cast - Television Series
Millie Bobby Brown ,
Natalia Dyer ,
Gaten Matarazzo ,
Caleb McLaughlin ,
Noah Schnapp ,
Finn Wolfhard ,
بستن لیست جوایز

عوامل و بازیگران

مشاهده همه »

عکس ها / تریلرها

ارسال نظر جدید

جهت ثبت نظر ابتدا وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید

نظرات کاربران ( 6 نظر )

-0 +1
mahdi لینک دانلود خرااااااابه
13 آبان 1398, 13:10 ب.ظ
ثبت پاسخ
-0 +0
سلام دوست عزیز این مشگل بخاطر حمله به سرور دانلود سایت های فیلمه...در حال حاضر فیلم های جدید و قسمت های جدید سریال های روز قابل دانلود هست داریم رو این مشگل کار میکنیم تا در دو هفته اینده لینک ها اوکی شه و مشگل حل شه...اگه از اشتراکتون پشیمونید شماره کارتتون رو بفرست هزینه رو براتون انتقال بدم
14 آبان 1398, 16:28 ب.ظ
ثبت پاسخ
-0 +1
mahdi لینگ دانلود خراااااااااااابه
13 آبان 1398, 13:10 ب.ظ
ثبت پاسخ
-0 +0
sadaf چرا نمی تونم فصل 3 رو دانلود کنم؟
15 مهر 1398, 02:45 ق.ظ
ثبت پاسخ
-0 +0
سلام دوستان عزیز همانطور که اطلاع دارید سرورهای سایت های دانلود فیلم در داخل کشور دچار مشکل شدن. و وبسایت دارک مووی هم از این قضیه بی نصیب نماند از این رو تیم دارک مووی تمام تلاش خود را میکند تا در سریع ترین زمان ممکن آرشیو فیلم و سریال خود را در اختیار کاربران قرار دهم در حال حاضر تمام فیلم های سال 2019 و قسمت های جدید سریال های در حال پخش در اختیار شما کاربران عزیز هست و به مرور تا 3 هفته آینده تمام آرشیو فیلم و سریال سایت برمیگردد و سایت به صورت گذشته در اختیار شما قرار میگیرد و نواقص هر روز کمتر می شود . از سایت خودتون دارک مووی مثل همیشه حمایت کنید تا با انرژی شما با انگیزه بیشتر به کار خودمان ادامه بدهیم.
15 مهر 1398, 13:23 ب.ظ
ثبت پاسخ
-0 +0
vahid تریلرش که خوب بود خوشم اومد مخصوصا اهنگش
16 تیر 1398, 22:06 ب.ظ
ثبت پاسخ

سریال های مشابه

Gentleman Jack
720p WEBRip » 500MB
720p WEBRip x265 » 300MB
480p WEBRip » 200MB

Gentleman Jack (2019– )

8.2 / 10
6,857
ژانر : درام
سازنده : Sally Wainwright , Sarah Harding , Jennifer Perrott
نویسنده : Sally Wainwright
زبان : انگلیسی
ستارگان : Suranne Jones , Sophie Rundle , Rosie Cavaliero
مدت زمان : 60 دقیقه
محصول : انگلستان , آمریکا
رده : سریال   ،   پخش از : BBC One , HBO
فصل : 01 ، قسمت : 08 دانلود سریال »
خلاصه داستان : داستان سریال سال 1832 میلادی زنی به نام "آن لیستر" که پس از سفری طولانی برای مطالعه و پیشرفت اجتماعی به خانه آبا و اجدادی خود در یورک شر غربی می رود ، همچنان که "لیس ...
IMDB
Comment 0
Awards
Season 01
In the Dark
720p WEBRip x265 » 150MB
480p WEBRip » 100MB

In the Dark (2019– )

7.3 / 10
3,660
ژانر : کمدی , درام
سازنده : Brian Dannelly , Norman Buckley , Patricia Cardoso
نویسنده : Corinne Kingsbury , Kara Brown , Lindsay Golder
زبان : انگلیسی
ستارگان : Rich Sommer , Keston John , Kathleen York
مدت زمان : 42 دقیقه
محصول : آمریکا
رده : سریال   ،   پخش از : The CW
فصل : 01 ، قسمت : 13 دانلود سریال »
خلاصه داستان : داستان سریال دختری دنبال حل معمای قتل دوست خود هست و...
IMDB
Comment 0
Awards
Season 01
The Blacklist: Redemption
720p WEBRip » 300MB

The Blacklist: Redemption (2017)

7.1 / 10
5,605
ژانر : اکشن , جنایی , درام
سازنده : John Terlesky , Elodie Keene , Andrew McCarthy
نویسنده : Jon Bokenkamp , Matt Bosack , John Eisendrath
زبان : انگلیسی , عربی , روسی
ستارگان : Famke Janssen , Ryan Eggold , Edi Gathegi
مدت زمان : 43 دقیقه
محصول : آمریکا
رده : سریال   ،   پخش از : NBC
فصل : 01 ، قسمت : 08 دانلود سریال »
خلاصه داستان : این سریال اسپین آفی بر سریال اصلی The Blacklist و ماجرای مأمور مخفی تام کین و سوزان اسکاتی هارگریو رئیس درخشان و حیله گر یک سازمان مزدور مخفی است و به حل مشکلاتی که برای دولت خطرسا ...
IMDB
Comment 0
Awards
Season 01
Black Sails
720p BluRay » 450MB

Black Sails (2014–2017)

8.2 / 10
85,754
ژانر : ماجراجویی , درام
سازنده : Steve Boyum , Alik Sakharov , Lukas Ettlin
نویسنده : Robert Levine , Jonathan E. Steinberg , Heather Bellson
زبان : انگلیسی
ستارگان : Toby Stephens , Luke Arnold , Toby Schmitz
مدت زمان : 56 دقیقه
محصول : آفریقای جنوبی , آمریکا
رده : سریال   ،   پخش از : Starz
فصل : 04 ، قسمت : 10 دانلود سریال »
خلاصه داستان : سال 1715 میلادی است و دوران طلایی دزدان دریایی. مستعمره ی سابق بریتانیا که اکنون جزیره ای بی قانون است، به دست یکی از بدنام ترین ناخدایان دزدان دریایی،ناخدا فلینت، اداره می‌شود. هم ...
IMDB
Comment 0
Awards
Season 04
Why Women Kill
720p WEBRip x265 » 250MB
480p WEBRip » 150MB

Why Women Kill (2019– )

8.3 / 10
5,093
ژانر : کمدی , جنایی , درام
سازنده : David Grossman , David Warren , Marc Webb
نویسنده : Marc Cherry , Austin Guzman , Alexa Junge
زبان : انگلیسی
ستارگان : Lucy Liu , Ginnifer Goodwin , Kirby Howell-Baptiste
مدت زمان : دقیقه
محصول : آمریکا
رده : سریال   ،   پخش از : CBS All Access
فصل : 01 ، قسمت : 07 دانلود سریال »
خلاصه داستان : داستان سریال سه زن در سه برهه زمانی متفاوت یک زن خانه‌دار در دهه‌ 1960 میلادی ، یک زن مرفه در دهه‌ 1980 میلادی و یک زن وکیل در سال 2018 میلادی . هر کدام این زنان با بی‌ وفایی در از ...
IMDB
Comment 1
Awards
Season 01
Gentleman Jack In the Dark The Blacklist: Redemption Black Sails Why Women Kill
I'm Not There American Outlaws 4: Rise of the Silver Surfer 2048: Nowhere to Run Warcraft The Naked Kiss Hotel Artemis