دانلود سریال Black-ish (2014– ) 720p WEBRip
مشاهده در iMDBIMDB
قسمت19
لیست جوایز
امتیاز و رتبه7.1
نظرات کاربران0

اشتراک گذاری

ژانر : کمدی رده سنی : کارگردان : Ken Whittingham , Anton Cropper , Linda Mendoza نویسنده : Kenya Barris , Lindsey Shockley , Njeri Brown محصول : آمریکا رنگ : Color رونمایی : 24 September 2014 (USA) زمان : 22 دقیقه بودجه : - درآمد : -
خلاصه داستان : داستان مردیُ میبینیم که میخواد یک هویت فرهنگی برای خانواده خودش درست کنه ، Anthony Anderson نقش مرد خانواده Dre ــو به تصویر میکشه و Tracee Ellis Ross هم در نقش Rainbow همسر دو نژادی اون ظاهر میشه ، سرشون خیلی شلوغه و 4 بچه با نامهای رویی ، اندره ، جک و دایانُ دارن بزرگ میکنن که این دو تای آخری دوقلو ان ، Laurence Fishburne هم نقش پدربزرگ خونواده رو بازی میکنه...
« مشاهده همه جوایز »
Golden Globes, USA
2018
Nominee
Best Performance by an Actor in a Television Series - Musical or Comedy
Anthony Anderson ,
Best Television Series - Musical or Comedy
2017
Winner
Best Performance by an Actress in a Television Series - Musical or Comedy
Tracee Ellis Ross ,
2017
Nominee
Best Television Series - Musical or Comedy
Best Performance by an Actor in a Television Series - Musical or Comedy
Anthony Anderson ,
Primetime Emmy Awards
2019
Nominee
Outstanding Lead Actor in a Comedy Series
Anthony Anderson ,
Outstanding Contemporary Costumes
Michelle Cole (costume designer) ,
Devon Patterson (costume supervisor) ,
2018
Nominee
Outstanding Comedy Series
Kenya Barris (executive producer) ,
Anthony Anderson (executive producer) ,
Laurence Fishburne (executive producer) ,
Helen Sugland (executive producer) ,
E. Brian Dobbins (executive producer) ,
Jonathan Groff (executive producer) ,
Corey Nickerson (executive producer) ,
Stacy Traub (executive producer) ,
Gail Lerner (co-executive producer) ,
Courtney Lilly (co-executive producer) ,
Jenifer Rice-Genzuk (co-executive producer) (as Jenifer Rice-Genzuk Henry) ,
Laura Gutin (co-executive producer) (as Laura Gutin Peterson) ,
Lindsey Shockley (co-executive producer) ,
Peter Saji (co-executive producer) ,
Sam Laybourne (co-executive producer) ,
Christian Lander (supervising producer) ,
Michael Petok (produced by) ,
Outstanding Lead Actress in a Comedy Series
Tracee Ellis Ross ,
Outstanding Lead Actor in a Comedy Series
Anthony Anderson ,
Outstanding Guest Actress in a Comedy Series
Wanda Sykes ,
Outstanding Contemporary Costumes
Michelle Cole (costume designer) ,
Dolores Ybarra (assistant costume designer) ,
Devon Patterson (costume supervisor) ,
2017
Nominee
Outstanding Lead Actor in a Comedy Series
Anthony Anderson ,
Outstanding Lead Actress in a Comedy Series
Tracee Ellis Ross ,
Outstanding Guest Actress in a Comedy Series
Wanda Sykes ,
Outstanding Comedy Series
Jonathan Groff (executive producer) ,
Kenya Barris (executive producer) ,
Anthony Anderson (executive producer) ,
Laurence Fishburne (executive producer) ,
Helen Sugland (executive producer) ,
E. Brian Dobbins (executive producer) ,
Corey Nickerson (executive producer) ,
Gail Lerner (co-executive producer) ,
Courtney Lilly (co-executive producer) ,
Jenifer Rice-Genzuk (co-executive producer) ,
Hale Rothstein (co-executive producer) ,
Kenny Smith Jr. (co-executive producer) ,
Laura Gutin (co-executive producer) ,
Vijal Patel (co-executive producer) ,
Emily Halpern (co-executive producer) ,
Sarah Haskins (co-executive producer) ,
Lindsey Shockley (supervising producer) ,
Peter Saji (supervising producer) ,
Michael Petok (produced by) ,
2016
Nominee
Outstanding Lead Actor in a Comedy Series
Anthony Anderson ,
Outstanding Lead Actress in a Comedy Series
Tracee Ellis Ross ,
Outstanding Comedy Series
Kenya Barris (executive producer) ,
Jonathan Groff (executive producer) ,
Anthony Anderson (executive producer) ,
E. Brian Dobbins (executive producer) ,
Laurence Fishburne (executive producer) ,
Helen Sugland (executive producer) ,
Gail Lerner (co-executive producer) ,
Vijal Patel (co-executive producer) ,
Corey Nickerson (co-executive producer) ,
Courtney Lilly (co-executive producer) ,
Lindsey Shockley (supervising producer) ,
Peter Saji (supervising producer) ,
Jenifer Rice-Genzuk (supervising producer) ,
Hale Rothstein (supervising producer) ,
Michael Petok (produced by) ,
2015
Nominee
Outstanding Lead Actor in a Comedy Series
Anthony Anderson ,
Screen Actors Guild Awards
2018
Nominee
Outstanding Performance by a Male Actor in a Comedy Series
Anthony Anderson ,
Outstanding Performance by an Ensemble in a Comedy Series
Anthony Anderson ,
Miles Brown ,
Deon Cole ,
Laurence Fishburne ,
Jenifer Lewis ,
Peter Mackenzie ,
Marsai Martin ,
Jeff Meacham ,
Tracee Ellis Ross ,
Marcus Scribner ,
Yara Shahidi ,
2017
Nominee
Outstanding Performance by an Ensemble in a Comedy Series
Anthony Anderson ,
Miles Brown ,
Deon Cole ,
Laurence Fishburne ,
Jenifer Lewis ,
Peter Mackenzie ,
Marsai Martin ,
Jeff Meacham ,
Tracee Ellis Ross ,
Marcus Scribner ,
Yara Shahidi ,
Outstanding Performance by a Male Actor in a Comedy Series
Anthony Anderson ,
AFI Awards, USA
2016
Winner
TV Program of the Year
African-American Film Critics Association (AAFCA)
2017
Winner
Best TV Comedy
Top 10 TV Shows
2016
Winner
Top 10 TV Shows
2015
Winner
Best TV Comedy
American Cinema Editors, USA
2018
Winner
Best Edited Comedy Series for Commercial Television
John Peter Bernardo ,
Jamie Nelsen ,
BET Awards
2019
Winner
YoungStars Award
Marsai Martin ,
2019
Nominee
Best Actor
Anthony Anderson ,
YoungStars Award
Miles Brown ,
2018
Winner
YoungStars Award
Yara Shahidi ,
2018
Nominee
YoungStars Award
Marsai Martin ,
YoungStars Award
Miles Brown ,
2017
Winner
YoungStars Award
Yara Shahidi ,
2017
Nominee
YoungStars Award
Marsai Martin ,
2016
Nominee
Best Actor
Anthony Anderson ,
Best Actress
Tracee Ellis Ross ,
2015
Nominee
Best Actor
Anthony Anderson ,
Best Actress
Tracee Ellis Ross ,
Black Reel Awards for Television
2019
Winner
Outstanding Directing, Comedy Series
Salli Richardson-Whitfield (Director) ,
Outstanding Writing, Comedy Series
Peter Saji (writer) ,
Outstanding Guest Actor, Comedy Series
Katt Williams ,
Outstanding Guest Actress, Comedy Series
Anna Deavere Smith ,
2019
Nominee
Outstanding Comedy Series
Outstanding Actor, Comedy Series
Anthony Anderson ,
Outstanding Actress, Comedy Series
Tracee Ellis Ross ,
Outstanding Supporting Actor, Comedy Series
Laurence Fishburne ,
Outstanding Supporting Actress, Comedy Series
Marsai Martin ,
Outstanding Directing, Comedy Series
Tracee Ellis Ross (Director) ,
Outstanding Directing, Comedy Series
Charles Stone III (director) ,
Outstanding Writing, Comedy Series
Steven White (writer) ,
2018
Winner
Outstanding Directing, Comedy Series
Anton Cropper ,
Outstanding Supporting Actress, Comedy Series
Jenifer Lewis ,
2018
Nominee
Outstanding Actor, Comedy Series
Anthony Anderson ,
Outstanding Supporting Actor, Comedy Series
Laurence Fishburne ,
Outstanding Actress, Comedy Series
Tracee Ellis Ross ,
Outstanding Writing, Comedy Series
Peter Saji ,
Outstanding Guest Actress, Comedy Series
Anna Deavere Smith ,
Outstanding Guest Actress, Comedy Series
Rashida Jones ,
Outstanding Comedy Series
Anthony Anderson ,
Kenya Barris ,
E. Brian Dobbins ,
Laurence Fishburne ,
Jonathan Groff ,
Corey Nickerson ,
Helen Sugland ,
Stacy Traub ,
Jamie Nelsen ,
Heidi McGowen ,
2017
Winner
Outstanding Supporting Actress, Comedy Series
Jenifer Lewis ,
2017
Nominee
Outstanding Actor, Comedy Series
Anthony Anderson ,
Outstanding Actress, Comedy Series
Tracee Ellis Ross ,
Outstanding Supporting Actor, Comedy Series
Laurence Fishburne ,
Outstanding Supporting Actress, Comedy Series
Yara Shahidi ,
Outstanding Guest Performer, Comedy Series
Rashida Jones ,
Outstanding Comedy Series
Lindsey Shockley ,
Peter Saji ,
Anthony Anderson ,
Kenya Barris ,
Laurence Fishburne ,
Corey Nickerson ,
Outstanding Directing, Comedy Series
Ken Whittingham ,
Outstanding Directing, Comedy Series
Kenya Barris ,
Outstanding Writing, Comedy Series
Kenya Barris ,
Broadcast Film Critics Association Awards
2018
Nominee
Best Actor in a Comedy Series
Anthony Anderson ,
Best Comedy Series
Best Supporting Actress in a Comedy Series
Jenifer Lewis ,
Casting Society of America, USA
2017
Nominee
Outstanding Achievement in Casting - Television Series - Comedy
Alexis Frank Koczara ,
Christine Smith Shevchenko ,
Amanda Lenker Doyle ,
2016
Nominee
Outstanding Achievement in Casting - Television Pilot - Comedy
Alexis Frank Koczara ,
Christine Smith Shevchenko ,
Amanda Lenker Doyle (associate) ,
Cinema Audio Society, USA
2018
Nominee
Outstanding Achievement in Sound Mixing for Television Series - Half Hour
Tom Stasinis (producton mixer) ,
Peter Nusbaum (re-recording mixer) ,
Whitney Purple (re-recording mixer) ,
2017
Nominee
Outstanding Achievement in Sound Mixing for Television Series - Half Hour
Tom Stasinis (production mixer) ,
Peter Nusbaum (re-recording mixer) ,
Whitney Purple (re-recording mixer) ,
Critics Choice Television Awards
2018
Nominee
Best Comedy Series
2016
Nominee
Best Actor in a Comedy Series
Anthony Anderson ,
Best Actress in a Comedy Series
Tracee Ellis Ross ,
Best Comedy Series
2015
Nominee
Best Actor in a Comedy Series
Anthony Anderson ,
GLAAD Media Awards
2017
Nominee
Outstanding Individual Episode (in a series without a regular LGBT character)
2016
Nominee
Outstanding Individual Episode (in a series without a regular LGBT character)
Gold Derby Awards
2018
Nominee
Comedy Actress
Tracee Ellis Ross ,
Comedy Actor
Anthony Anderson ,
2017
Nominee
Comedy Series
Comedy Lead Actress
Tracee Ellis Ross ,
Comedy Lead Actor
Anthony Anderson ,
Comedy Episode of the Year
Kenya Barris (director/writer) ,
2016
Nominee
Comedy Series
Comedy Lead Actor
Anthony Anderson ,
Comedy Episode of the Year
Beth McCarthy-Miller (director) ,
Kenya Barris (writer) ,
Gracie Allen Awards
2016
Winner
Outstanding Female Actor in a Breakthrough Role
Yara Shahidi ,
Guild of Music Supervisors Awards
2019
Winner
Best Song/Recording Created for Television
Aloe Blacc (songwriter) ,
Peter Saji (songwriter) ,
Fonzworth Bentley (songwriter) ,
Faune Chambers Watkins (songwriter) ,
Gabe Hilfer (music supervisor) ,
2016
Nominee
Best Music Supervision in a Television Musical or Comedy
Gabe Hilfer ,
Hollywood Makeup Artist and Hair Stylist Guild Awards
2020
Nominee
Best Contemporary Hair Styling - Television and New Media Series
Araxi Lindsey ,
Enoch H. Williams IV ,
Humanitas Prize
2016
Nominee
30 Minute Network or Syndicated Television
Peter Saji (writer) ,
30 Minute Network or Syndicated Television
Peter Saji (writer) ,
Image Awards (NAACP)
2019
Winner
Outstanding Comedy Series
Outstanding Actor in a Comedy Series
Anthony Anderson ,
Outstanding Actress in a Comedy Series
Tracee Ellis Ross ,
Outstanding Supporting Actor in a Comedy Series
Marcus Scribner ,
Outstanding Supporting Actress in a Comedy Series
Marsai Martin ,
Outstanding Performance by a Youth (Series, Special, Television Movie or Limited Series)
Marsai Martin ,
2019
Nominee
Outstanding Supporting Actor in a Comedy Series
Laurence Fishburne ,
Outstanding Performance by a Youth (Series, Special, Television Movie or Limited Series)
Miles Brown ,
Outstanding Writing in a Comedy Series
Peter Saji ,
2018
Winner
Outstanding Comedy Series
Outstanding Actor in a Comedy Series
Anthony Anderson ,
Outstanding Actress in a Comedy Series
Tracee Ellis Ross ,
Outstanding Supporting Actress in a Comedy Series
Marsai Martin ,
Outstanding Directing in a Comedy Series
Anton Cropper ,
2018
Nominee
Outstanding Performance by a Youth (Series, Special, Television Movie or Limited Series)
Marsai Martin ,
2017
Winner
Outstanding Comedy Series
Outstanding Actor in a Comedy Series
Anthony Anderson ,
Outstanding Actress in a Comedy Series
Tracee Ellis Ross ,
Outstanding Supporting Actor in a Comedy Series
Laurence Fishburne ,
Outstanding Performance by a Youth (Series, Special, Television Movie or Limited Series)
Marsai Martin ,
Outstanding Writing in a Comedy Series
Kenya Barris ,
2017
Nominee
Outstanding Supporting Actor in a Comedy Series
Deon Cole ,
Outstanding Supporting Actor in a Comedy Series
Miles Brown ,
Outstanding Supporting Actress in a Comedy Series
Marsai Martin ,
Outstanding Performance by a Youth (Series, Special, Television Movie or Limited Series)
Miles Brown ,
Outstanding Directing in a Comedy Series
Anton Cropper ,
Outstanding Directing in a Comedy Series
Anton Cropper ,
2016
Winner
Outstanding Comedy Series
Outstanding Actor in a Comedy Series
Anthony Anderson ,
Outstanding Actress in a Comedy Series
Tracee Ellis Ross ,
Outstanding Supporting Actress in a Comedy Series
Marsai Martin ,
Outstanding Performance by a Youth (Series, Special, Television Movie or Mini-series)
Marcus Scribner ,
Outstanding Writing in a Comedy Series
Kenya Barris ,
2016
Nominee
Outstanding Supporting Actor in a Comedy Series
Laurence Fishburne ,
Outstanding Supporting Actor in a Comedy Series
Miles Brown ,
Outstanding Performance by a Youth (Series, Special, Television Movie or Mini-series)
Marsai Martin ,
Outstanding Performance by a Youth (Series, Special, Television Movie or Mini-series)
Miles Brown ,
2015
Winner
Outstanding Comedy Series
Outstanding Actor in a Comedy Series
Anthony Anderson ,
Outstanding Actress in a Comedy Series
Tracee Ellis Ross ,
Outstanding Supporting Actor in a Comedy Series
Laurence Fishburne ,
Outstanding Supporting Actress in a Comedy Series
Yara Shahidi ,
2015
Nominee
Outstanding Supporting Actor in a Comedy Series
Marcus Scribner ,
Kids' Choice Awards, USA
2017
Nominee
Favourite TV Show (Family)
2016
Nominee
Favorite Family TV Actor
Anthony Anderson ,
MTV Movie + TV Awards
2017
Winner
Best American Story
2017
Nominee
Next Generation
Yara Shahidi ,
NAMIC Vision Awards
2018
Nominee
Comedy
2017
Nominee
Comedy
2016
Nominee
Comedy
Online Film & Television Association
2019
Nominee
Best Actor in a Comedy Series
Anthony Anderson ,
2018
Nominee
Best Comedy Series
Best Actor in a Comedy Series
Anthony Anderson ,
Best Actress in a Comedy Series
Tracee Ellis Ross ,
Best Guest Actress in a Comedy Series
Wanda Sykes ,
Best Ensemble in a Comedy Series
Best Direction in a Comedy Series
2017
Winner
Best Ensemble in a Comedy Series
2017
Nominee
Best Comedy Series
Best Actor in a Comedy Series
Anthony Anderson ,
Best Actress in a Comedy Series
Tracee Ellis Ross ,
Best Guest Actress in a Comedy Series
Wanda Sykes ,
Best Direction in a Comedy Series
Best Writing in a Comedy Series
2016
Nominee
Best Comedy Series
Best Actor in a Comedy Series
Anthony Anderson ,
Best Actress in a Comedy Series
Tracee Ellis Ross ,
Best Ensemble in a Comedy Series
Best Direction in a Comedy Series
2015
Nominee
Best Actor in a Comedy Series
Anthony Anderson ,
Peabody Awards
2016
Winner
Winner
People's Choice Awards, USA
2019
Nominee
Favorite Comedy TV Star
Tracee Ellis Ross ,
2018
Nominee
Favorite TV Comedy
2017
Nominee
Favorite Network TV Comedy
2015
Nominee
Favorite New TV Comedy
PGA Awards
2017
Nominee
Outstanding Producer of Episodic Television, Comedy
Kenya Barris ,
Jonathan Groff ,
Anthony Anderson ,
Laurence Fishburne ,
Helen Sugland ,
E. Brian Dobbins ,
Vijal Patel ,
Gail Lerner ,
Corey Nickerson ,
Courtney Lilly ,
Lindsey Shockley ,
Peter Saji ,
Jenifer Rice-Genzuk ,
Hale Rothstein ,
Michael Petok ,
Yvette Lee Bowser ,
Satellite Awards
2019
Nominee
Best Television Series, Comedy or Musical
Best Actress in a Series, Comedy or Musical
Tracee Ellis Ross ,
Best Actor in a Series, Comedy or Musical
Anthony Anderson ,
2017
Nominee
Best Actress in a Series, Comedy or Musical
Tracee Ellis Ross ,
Best Actor in a Series, Comedy or Musical
Anthony Anderson ,
Teen Choice Awards
2019
Nominee
Choice TV Show: Comedy
Choice TV Actor: Comedy
Anthony Anderson ,
Choice TV Actress: Comedy
Yara Shahidi ,
2018
Nominee
Choice TV Show: Comedy
Choice TV Actor: Comedy
Anthony Anderson ,
2017
Nominee
Choice TV Actress: Comedy
Yara Shahidi ,
Choice TV Actor: Comedy
Anthony Anderson ,
Choice: Hissy Fit
Anthony Anderson ,
2016
Nominee
Choice TV Actor: Comedy
Anthony Anderson ,
2015
Nominee
Choice TV Actor: Comedy
Anthony Anderson ,
Choice TV: Breakout Show
Choice TV: Breakout Star
Yara Shahidi ,
Television Critics Association Awards
2017
Nominee
Outstanding Achievement in Comedy
2016
Winner
Outstanding Achievement in Comedy
TV Guide Awards
2014
Nominee
Favorite New Show
Women's Image Network Awards
2015
Nominee
Outstanding Comedy Series
Writers Guild of America, USA
2016
Nominee
Episodic Comedy
Peter Saji (writer) ,
Young Artist Awards
2016
Winner
Best Performance in a TV Series - Supporting Young Actor
Miles Brown ,
Best Performance in a TV Series - Supporting Young Actress
Marsai Martin ,
2016
Nominee
Best Performance in a TV Series - Leading Young Actor (14 - 21)
Marcus Scribner ,
Outstanding Young Ensemble Cast in a Television Series
Marcus Scribner ,
Yara Shahidi ,
Miles Brown ,
Marsai Martin ,
2015
Nominee
Best Performance in a TV Series - Supporting Young Actor
Miles Brown ,
Best Performance in a TV Series - Supporting Young Actress
Marsai Martin ,
Young Entertainer Awards
2017
Winner
Best Leading Young Actress 12 & Under - Television Series
Marsai Martin ,
2017
Nominee
Best Leading Young Actor 14 & Under - Television Series
Miles Brown ,
2016
Nominee
Best Young Ensemble Cast - Television Series
Miles Brown ,
Marsai Martin ,
Marcus Scribner ,
Yara Shahidi ,
بستن لیست جوایز

عوامل و بازیگران

مشاهده همه »

عکس ها / تریلرها

تا کنون تریلر یا عکسی قرار نگرفته است

ارسال نظر جدید

جهت ثبت نظر ابتدا وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید

نظرات کاربران ( 0 نظر )

سریال های مشابه

The Leftovers
720p BluRay » 400MB

The Leftovers (2014–2017)

8.3 / 10
71,091
ژانر : درام , فانتزی , معمایی
سازنده : Mimi Leder , Carl Franklin , Keith Gordon
نویسنده : Damon Lindelof , Tom Perrotta , Nick Cuse
زبان : انگلیسی
ستارگان : Justin Theroux , Amy Brenneman , Christopher Eccleston
مدت زمان : 60 دقیقه
محصول : آمریکا
رده : سریال   ،   پخش از : HBO
فصل : 03 ، قسمت : 08 دانلود سریال »
خلاصه داستان : تصور کنید در میانه های یک روز عادی هستید. سر کار رفتید، در پاساژ مشغول خرید هستید. در خانه خود، ماشین، هواپیما یا هر وسیله نقلیه دیگری نشسته اید ناگهان 2 درصد از جمعیت مردم جهان از ...
IMDB
Comment 5
Awards
Season 03
Luther
720p BluRay » 450MB

Luther (2010– )

8.5 / 10
112,845
ژانر : جنایی , درام , معمایی
سازنده : Sam Miller , Jamie Payne , Brian Kirk
نویسنده : Neil Cross
زبان : انگلیسی
ستارگان : Idris Elba , Dermot Crowley , Michael Smiley
مدت زمان : 60 دقیقه
محصول : انگلستان
رده : سریال   ،   پخش از : BBC One
فصل : 05 ، قسمت : 04 دانلود سریال »
خلاصه داستان : جان لوتر یک کاراگاه و بازرس ارشد است که در فصل اول در واحد جرایم جدی و در فصل دوم در واحد جرایم جدی و زنجیره ای فعالیت میکند. لوتر هم یک افسر پلیس خاص و هم یک نابغه است او وسواسی و ...
IMDB
Comment 0
Awards
Season 05
Timeless
720p HDTV » 300MB
720p HDTV x265 » 250MB
480p HDTV » 150MB
فصل دوم » قسمت 12 پایان سریال

Timeless (2016–2018)

7.7 / 10
33,366
ژانر : اکشن , ماجراجویی , درام
سازنده : Greg Beeman , John F. Showalter , Holly Dale
نویسنده : Eric Kripke , Shawn Ryan , Anslem Richardson
زبان : انگلیسی
ستارگان : Abigail Spencer , Matt Lanter , Malcolm Barrett
مدت زمان : 60 دقیقه
محصول : آمریکا
رده : سریال   ،   پخش از : NBC
فصل : 02 ، قسمت : 12 دانلود سریال »
خلاصه داستان : داستان این سریال درباره‌ی یک استاد تاریخ است که توسط گروهی به خدمت گرفته می‌شود تا در یک ماموریت مخفی به همراه دو فرد دیگر به گذشته سفر کند و با جنایتکاران ناشناخته مبارزه کنند تا ...
IMDB
Comment 0
Awards
Season 02
The Jinx: The Life and Deaths of Robert Durst
720p BluRay » 350MB

The Jinx: The Life and Deaths of Robert Durst (2015)

8.7 / 10
36,005
ژانر : مستند , جنایی
سازنده : Andrew Jarecki
نویسنده : Andrew Jarecki , Marc Smerling , Zachary Stuart-Pontier
زبان : انگلیسی
ستارگان : Robert Durst , Andrew Jarecki , Gary Napoli
مدت زمان : 279 دقیقه
محصول : آمریکا
رده : سریال   ،   پخش از : HBO
فصل : 01 ، قسمت : 06 دانلود سریال »
خلاصه داستان : فیلمساز اندرو Jarecki به بررسی زندگی پیچیده و منزوی میلیاردر املاک و مستغلات، رابرت DURST، مظنون اصلی در یک سری از جنایات حل نشده که مظنون به قتل همسر و همسایگانش بود، می پردازد و. ...
IMDB
Comment 0
Awards
Season 01
Hawaii Five-0
720p HDTV x265 » 250MB
480p HDTV » 150MB

Hawaii Five-0 (2010–2020)

7.3 / 10
63,755
ژانر : اکشن , جنایی , درام
سازنده : Bryan Spicer , Peter Weller , Jerry Levine
نویسنده : Alex Kurtzman , Peter M. Lenkov , Leonard Freeman
زبان : انگلیسی
ستارگان : Alex O'Loughlin , Scott Caan , Taylor Wily
مدت زمان : 42 دقیقه
محصول : آمریکا
رده : سریال   ،   پخش از : CBS
فصل : 10 ، قسمت : 21 دانلود سریال »
خلاصه داستان : داستان سریال درباره ی افسر نیروی دریایی Steve McGarrett هست که در پی قتل پدرش از محل خدمت به هاوایی برمیگرده . فرماندار هاوایی بخاطر سوابق خانوادگی اون مجوز راه اندازی گروهی برای م ...
IMDB
Comment 0
Awards
Season 10
The Leftovers Luther Timeless The Jinx: The Life and Deaths of Robert Durst Hawaii Five-0
The Thing The Legend of Barney Thomson My Little Pony: The Movie Maps to the Stars Breathless Je rentre à la maison Mayhem