دانلود سریال The Walking Dead (2010– ) 720p WEBRip
مشاهده در iMDBIMDB
قسمت14
لیست جوایز
امتیاز و رتبه8.2
نظرات کاربران36

اشتراک گذاری

ژانر : درام , ترسناک , هیجان انگیز رده سنی : کارگردان : Greg Nicotero , Michael E. Satrazemis , Ernest R. Dickerson نویسنده : Charlie Adlard , Frank Darabont , Robert Kirkman محصول : آمریکا رنگ : Color رونمایی : 31 October 2010 (USA) زمان : 44 دقیقه بودجه : - درآمد : $151,441
خلاصه داستان : «ریک» یک افسر پلیس است که بعد از گلوله خوردن در حین ماموریت، چندین ماه در بیمارستان بیهوش بوده است. وقتی که او بیدار می شود، می فهمد که دنیای اطرافش توسط زامبی ها (مرده های متحرک) تسخیر شده است، و به نظر میرسد که او تنها شخص زنده است. او برای پیدا کردن خانواده اش به شهر آتلانتا می رود، و در آنجا به گروهی از بازمانده ها بر می خورد که در خارج از شهر ساکن شده اند. همسرش «لوری» و پسرش «کارل» و همینطور بهترین دوستش، «شین» در میان بازمانده ها هستند. اکنون او بهمراه دیگر بازمانده ها باید در دنیایی که پر از مرده های متحرک است، راهی برای زنده ماندن پیدا کنند...
« مشاهده همه جوایز »
Golden Globes, USA
2011
Nominee
Best Television Series - Drama
Primetime Emmy Awards
2017
Nominee
Outstanding Prosthetic Makeup for a Series, Limited Series, Movie or a Special
Greg Nicotero (special makeup effects department head) ,
Jake Garber (key makeup artist) ,
Garrett Immel (key makeup artist) ,
Kevin Wasner (key makeup artist) ,
Gino Crognale (special makeup effects artist) ,
Kerrin Jackson (special makeup effects artist) ,
2016
Nominee
Outstanding Prosthetic Makeup for a Series, Limited Series, Movie or a Special
Greg Nicotero (special makeup effects department head) ,
Jake Garber (key special makeup effects artist) ,
Gino Crognale (special makeup effects artist) ,
Kevin Wasner (special makeup effects artist) ,
Garrett Immel (makeup effects artist) ,
Kerrin Jackson (makeup effects artist) ,
Carey Jones (prosthetic designer) ,
Outstanding Special Visual Effects in a Supporting Role
Victor Scalise (Visual Effects Supervisor) ,
Matt Robken (Visual Effects Producer) ,
Darrell Pritchett (Special Effects Supervisor) ,
David Alexander (CG Supervisor) ,
Michael Crane (Compositing Supervisor) ,
Chad Hudson (Visual Effects Producer) ,
Staffan Linder (Visual Effects Supervisor) ,
Sean M. Ritchie (3D Artist) ,
Aldo Ruggiero (Compositing Supervisor) ,
2015
Nominee
Outstanding Sound Editing for a Series
Jerry Ross (supervising sound editor) ,
Tim Farrell (sound designer) ,
Lou Thomas (adr supervisor) ,
Michael Baber (music editor) ,
Joseph Tsai (foley editor) ,
Clayton Weber (foley artist) ,
Catherine Harper (foley artist) ,
Gregg Barbanell (foley artist) ,
Outstanding Prosthetic Makeup for a Series, Limited Series, Movie or a Special
Greg Nicotero (special makeup effects department head) ,
Jake Garber (key special makeup effects artist) ,
Carey Jones (prosthetic designer) ,
Garrett Immel (prosthetic designer) ,
Gino Crognale (makeup effects artist) ,
Kevin Wasner (makeup effects artist) ,
Andy Schoneberg (makeup artist) ,
Outstanding Special Visual Effects in a Supporting Role
Victor Scalise ,
Darrell Pritchett ,
Matt Robken ,
Gary Romey ,
Martin Hilke ,
Franco Leng ,
Dylen Velasquez ,
Michael Cook ,
William L. Arance ,
Outstanding Stunt Coordination for a Drama Series, Limited Series or Movie
Monty L. Simons ,
2014
Nominee
Outstanding Special Visual Effects in a Supporting Role
Victor Scalise (vfx supervisor) ,
Darrell Pritchett (special effects supervisor) ,
Matt Robken (vfx producer) ,
Gary Romey (vfx coordinator) ,
Martin Hilke (lead compositor) ,
Diego Galtieri (visual effects compositor) ,
Michael Cook (lead cg artist) ,
William L. Arance (cgi artist) ,
Dylen Velasquez (visual effects compositor) ,
Outstanding Sound Editing for a Series
Jerry Ross (supervising sound editor) ,
Michael Baber (music editor) ,
Tim Farrell (sound effects) ,
Lou Thomas (dialogue editor/adr supervisor) ,
Clayton Weber (supervising foley editor) ,
Joseph Tsai (foley editor) ,
Hilda Hodges (foley artist) ,
Jody Thomas (foley artist) ,
Catherine Harper (foley artist) ,
2013
Nominee
Outstanding Prosthetic Makeup for a Series, Miniseries, Movie or a Special
Greg Nicotero (special makeup effects department head) ,
Jake Garber (key special makeup effects artist) ,
Andy Schoneberg (special makeup effects artist) ,
Garrett Immel (special makeup effects artist) ,
Kevin Wasner (special makeup effects artist) ,
Gino Crognale (special makeup effects artist) ,
Carey Jones (prosthetic designer) ,
Derek Krout (prosthetic designer) ,
2012
Winner
Outstanding Prosthetic Makeup for a Series, Miniseries, Movie or a Special
Greg Nicotero (special makeup effects department head) ,
Jake Garber (special makeup effects artist) ,
Andy Schoneberg (special makeup effects artist) ,
Kevin Wasner (special makeup effects artist) ,
Gino Crognale (special makeup effects artist) ,
Carey Jones (special makeup effects artist) ,
Garrett Immel (prosthetic designer) ,
2012
Nominee
Outstanding Sound Editing for a Series
Jerry Ross (supervising sound editor) ,
Lou Thomas (dialogue adr editor) ,
Tim Farrell (sound effects editor) ,
Phil Barrie (sound effects editor) ,
David Lee Fein (foley artist) ,
Hilda Hodges (foley artist) ,
Outstanding Special Visual Effects
Victor Scalise (visual effects supervisor) ,
Jason Sperling (visual effects supervisor) ,
Darrell Pritchett (special effects supervisor) ,
Eddie Bonin (visual effects producer) ,
Valeri Pfahning (lead 2D artist) ,
Spence Fuller (2D artist) ,
Martin Hilke (2D artist) ,
Michael Cook (lead 3D artist) ,
Jon Rosenthal (3D artist) ,
2011
Winner
Outstanding Prosthetic Makeup for a Series, Miniseries, Movie or a Special
Greg Nicotero (special makeup effects department head) ,
Andy Schoneberg (special makeup effects artist) ,
Garrett Immel (special makeup effects artist) ,
Jake Garber (special makeup effects artist) ,
Kevin Wasner (special makeup effects artist) ,
Howard Berger (prosthetic designer) ,
Jaremy Aiello (prosthetic designer) ,
2011
Nominee
Outstanding Special Visual Effects for a Series
Sam Nicholson (lead visual effects supervisor) ,
Jason Sperling (visual effects supervisor) ,
Kent Johnson (visual effects producer) ,
Kristin Johnson (lead matte artist) ,
Christopher D. Martin (lead visual effects compositor) ,
Michael Enriquez (lead model maker) ,
Anthony Ocampo (lead visual effects animator) ,
Michael Cook (lead cgi artist) ,
Greg Nicotero (lead special effects artist) ,
Outstanding Sound Editing for a Series
Walter Newman (supervising sound editor) ,
Kenneth Young (co-supervisor/sound editor) ,
Darleen Stoker (supervising dialogue editor) ,
Jerry Edemann (supervising foley editor) ,
Michael Baber (music editor) ,
Hilda Hodges (foley artist) ,
David Lee Fein (foley artist) ,
Screen Actors Guild Awards
2020
Nominee
Outstanding Action Performance by a Stunt Ensemble in a Comedy or Drama Series
Kelly Bellini ,
Marcelle Coletti ,
Elizabeth Davidovich ,
Keith Splinter Davis ,
Liam Day ,
Anthony DiRocco ,
Katie Eischen ,
Reece Fleetwood ,
Rachel Gelfeld ,
Lance Herota ,
Damita Jane Howard ,
Karin Justman ,
Joshua Lamboy ,
Jordan Malone ,
Bayland Rippenkroeger ,
Felipe Savahge ,
Monty L. Simons ,
Dalton Simons ,
Savannah Simons ,
Brett Solomano ,
Tommie Turvey ,
Vanessa Vander Pluym ,
2019
Nominee
Outstanding Action Performance by a Stunt Ensemble in a Comedy or Drama Series
Rocky Abou-Sakher ,
Ben Aycrigg ,
Kelly Bellini ,
Emily Brobst ,
Marcelle Coletti ,
Elizabeth Davidovich ,
Keith Splinter Davis ,
Liam Day ,
Greg Dela Riva ,
Loren Dennis ,
Anthony DiRocco ,
Shauna Galligan ,
Rachel Gelfeld ,
Lance Herota ,
Jason Charles Hill ,
Damita Jane Howard ,
Duke Jackson ,
Karin Justman ,
Matt LaBorde ,
Joshua Lamboy ,
Jordan Malone ,
Taylor McDonald ,
Bret McKee ,
Lloyd Pitts ,
Bayland Rippenkroeger ,
Felipe Savahge ,
Jordan Scott ,
Paul E. Short ,
Dalton Simons ,
Monty L. Simons ,
Savannah Simons ,
Todd Rogers Terry ,
Matt Thompson ,
Tommie Turvey ,
Tony Vittorioso ,
Thom Williams ,
2018
Nominee
Outstanding Action Performance by a Stunt Ensemble in a Comedy or Drama Series
Ben Aycrigg ,
Kelly Bellini ,
John Bernecker ,
Stephen Conroy ,
Elizabeth Davidovich ,
Keith Splinter Davis ,
Liam Day ,
Greg Dela Riva ,
Loren Dennis ,
Anthony DiRocco ,
Danny Epper ,
Dillon Eddo ,
Lance Herota ,
Jason Charles Hill ,
Damita Jane Howard ,
Karin Justman ,
Kara Kimmer ,
Jordan Malone ,
Taylor McDonald ,
Haley Nott ,
Marque Ohmes ,
Cody Robinson ,
Andy Rusk ,
Elena Sanchez ,
Felipe Savahge ,
Dalton Simons ,
Monty L. Simons ,
Savannah Simons ,
Caine Sinclair ,
Dena Sodano ,
Nikki Tomlinson ,
Ashley Rae Trisler ,
Tony Vittorioso ,
Kevin Waterman ,
Thom Williams ,
2017
Nominee
Outstanding Action Performance by a Stunt Ensemble in a Comedy or Drama Series
Marcelle Coletti ,
Stephen Conroy ,
Gino Crognale ,
Elizabeth Davidovich ,
Greg Dela Riva ,
Loren Dennis ,
Anthony DiRocco ,
Shauna Galligan ,
Cal Johnson ,
Kara Kimmer ,
Jordan Malone ,
Marque Ohmes ,
Meredith Richardson ,
Bayland Rippenkroeger ,
Andy Rusk ,
Felipe Savahge ,
Dalton Simons ,
Monty L. Simons ,
Savannah Simons ,
Nikki Tomlinson ,
Amy Lynn Tuttle ,
Tony Vittorioso ,
2016
Nominee
Outstanding Action Performance by a Stunt Ensemble in a Television Series
Laura M. Beamer ,
Marcelle Coletti ,
Stephen Conroy ,
Raven-Danielle Baker ,
Elizabeth Davidovich ,
Keith Splinter Davis ,
Nick DeKay ,
Greg Dela Riva ,
Anthony DiRocco ,
Ian Eyre ,
Rachel Gelfeld ,
Damita Jane Howard ,
Duke Jackson ,
Cal Johnson ,
Ashley Rae Trisler ,
Marque Ohmes ,
Ryan D. Olson ,
Meredith Richardson ,
Bayland Rippenkroeger ,
Andy Rusk ,
Felipe Savahge ,
Dalton Simons ,
Monty L. Simons ,
Savannah Simons ,
Christopher Tardieu ,
Nikki Tomlinson ,
Casey Ann Zeller ,
2015
Nominee
Outstanding Action Performance by a Stunt Ensemble in a Television Series
Jennifer Badger ,
Tye Claybrook Jr. ,
Marcelle Coletti ,
Elizabeth Davidovich ,
Greg Dela Riva ,
Becky Decker ,
Nick DeKay ,
Philip Dido ,
Bob Fisher ,
Karin Justman ,
Ben Loggins ,
Anderson Martin ,
T. Ryan Mooney ,
Meredith Richardson ,
Andy Rusk ,
Dalton Simons ,
Monty L. Simons ,
Savannah Simons ,
Russell Towery ,
Ashley Rae Trisler ,
Kevin Waterman ,
2014
Nominee
Outstanding Action Performance by a Stunt Ensemble in a Television Series
Shellita Boxie ,
Elizabeth Davidovich ,
Becky Decker ,
Bob Fisher ,
Cal Johnson ,
Jasi Cotton Lanier ,
Ben Loggins ,
T. Ryan Mooney ,
Andy Rusk ,
Russell Towery ,
Taylor Towery ,
2013
Nominee
Outstanding Action Performance by a Stunt Ensemble in a Television Series
Philip Dido ,
Bob Fisher ,
Dante Ha ,
Andy Rusk ,
Russell Towery ,
Taylor Towery ,
Ashley Rae Trisler ,
Academy of Science Fiction, Fantasy & Horror Films, USA
2019
Winner
Best Horror Television Series
Best Guest Performance in a Television Series
Jeffrey Dean Morgan ,
Best Supporting Actress in a Television Series
Danai Gurira ,
2019
Nominee
Best Actor in a Television Series
Andrew Lincoln ,
Best Supporting Actor in a Television Series
Khary Payton ,
Best Supporting Actress in a Television Series
Melissa McBride ,
2018
Winner
Best Horror Television Series
Best Performance by a Younger Actor in a Television Series
Chandler Riggs ,
2018
Nominee
Best Actor on Television
Andrew Lincoln ,
Best Supporting Actor on Television
Khary Payton ,
Best Supporting Actress on Television
Danai Gurira ,
Best Supporting Actress on Television
Melissa McBride ,
Best Guest Performance in a Television Series
Jeffrey Dean Morgan ,
2017
Winner
Best Horror Television Series
Best Actor on Television
Andrew Lincoln ,
Best Guest Performance in a Television Series
Jeffrey Dean Morgan ,
2017
Nominee
Best Supporting Actor on Television
Norman Reedus ,
Best Supporting Actress on Television
Danai Gurira ,
Best Supporting Actress on Television
Melissa McBride ,
Best Performance by a Younger Actor in a Television Series
Chandler Riggs ,
2016
Winner
Best Horror Television Series
Best Supporting Actress on Television
Danai Gurira ,
Best Performance by a Younger Actor in a Television Series
Chandler Riggs ,
2016
Nominee
Best Actor on Television
Andrew Lincoln ,
Best Supporting Actress on Television
Tovah Feldshuh ,
Best Supporting Actress on Television
Melissa McBride ,
Best Guest Performance in a Television Series
John Carroll Lynch ,
2015
Winner
Best Actor on Television
Andrew Lincoln ,
Best Supporting Actress on Television
Melissa McBride ,
Best Syndicated/Cable Television Series
2015
Nominee
Best Supporting Actress on Television
Emily Kinney ,
Best Supporting Actor on Television
Norman Reedus ,
Best Performance by a Younger Actor in a Television Series
Chandler Riggs ,
Best Guest Performance in a Television Series
Andrew J. West ,
2014
Winner
Best Syndicated/Cable Television Series
Best Supporting Actress on Television
Melissa McBride ,
Best Performance by a Younger Actor in a Television Series
Chandler Riggs ,
2014
Nominee
Best Guest Performance in a Television Series
David Morrissey ,
Best DVD/Blu-Ray Television Release
2013
Winner
Best Syndicated/Cable Television Series
Best Supporting Actress on Television
Laurie Holden ,
2013
Nominee
Best Actor on Television
Andrew Lincoln ,
Best Supporting Actor on Television
David Morrissey ,
2012
Winner
Best Presentation on Television
2012
Nominee
Best Supporting Actor on Television
Norman Reedus ,
2011
Winner
Best Presentation on Television
2011
Nominee
Best Actor on Television
Andrew Lincoln ,
Best Actress on Television
Sarah Wayne Callies ,
Best Supporting Actor on Television
Steven Yeun ,
Best Supporting Actress on Television
Laurie Holden ,
Best Guest Performance in a Television Series
Noah Emmerich ,
AFI Awards, USA
2013
Winner
TV Program of the Year
2011
Winner
TV Program of the Year
American Cinema Editors, USA
2012
Nominee
Best Edited One-Hour Series for Commercial Television
Hunter M. Via ,
2011
Winner
Best Edited One-Hour Series for Commercial Television
Hunter M. Via ,
ASCAP Film and Television Music Awards
2013
Winner
Top Television Series
Bear McCreary ,
Astra Awards
2015
Nominee
Most Outstanding Drama - International
2014
Winner
Favourite Program – International Drama
2013
Nominee
Favourite Program - International Drama
Black Reel Awards for Television
2019
Nominee
Outstanding Guest Actress, Drama Series
Rutina Wesley ,
2017
Nominee
Outstanding Supporting Actress, Drama Series
Danai Gurira ,
BloodGuts UK Horror Awards
2016
Nominee
Best TV Show
Bram Stoker Awards
2014
Nominee
Screenplay
Scott M. Gimple (writer) ,
2013
Winner
Screenplay
Glen Mazzara (writer) ,
2012
Nominee
Screenplay
Sang Kyu Kim (writer) ,
2011
Nominee
Screenplay
Scott M. Gimple ,
Screenplay
Scott M. Gimple ,
Casting Society of America, USA
2011
Nominee
Outstanding Achievement in Casting - Television Pilot - Drama
Sharon Bialy (Casting Director) ,
Sherry Thomas (Casting Director) ,
Lisa Mae Fincannon (Location Casting Director) ,
Craig Fincannon (Location Casting Director) ,
Cinema Audio Society, USA
2016
Nominee
Outstanding Achievement in Sound Mixing for Television Series - One Hour
Michael P. Clark (production mixer) ,
Gary D. Rogers (re-recording mixer) ,
Dan Hiland (re-recording mixer) ,
Eric Gotthelf (adr mixer) ,
2015
Nominee
Outstanding Achievement in Sound Mixing for Television Series - One Hour
Michael P. Clark (production mixer) ,
Gary D. Rogers (re-recording mixer) ,
Dan Hiland (re-recording mixer) ,
2014
Nominee
Outstanding Achievement in Sound Mixing for Television Series - One Hour
Michael P. Clark (production mixer) ,
Dan Hiland (re-recording mixer) ,
Gary D. Rogers (re-recording mixer) ,
Greg Crawford (adr mixer) ,
Eric Gotthelf (adr mixer) ,
Stacey Michaels (foley mixer) ,
2012
Nominee
Outstanding Achievement in Sound Mixing for Television Series
Bartek Swiatek (production mixer) ,
Gary D. Rogers (re-recording mixer) ,
Dan Hiland (re-recording mixer) ,
CinEuphoria Awards
2020
Winner
Merit - Honorary Award
Charlie Adlard (creator) ,
Frank Darabont (creator) ,
Robert Kirkman (creator) ,
Tony Moore (creator) ,
Angela Kang (creator) ,
Scott M. Gimple (producer) ,
Greg Nicotero (director) ,
Michael E. Satrazemis (director) ,
Austin Amelio (actor) ,
Cooper Andrews (actor) ,
Xander Berkeley (actor) ,
Jon Bernthal (actor) ,
Juan Javier Cardenas (actor) ,
Lauren Cohan (actress) ,
Michael Cudlitz (actor) ,
Jeffrey Dean Morgan (actor) ,
Jeffrey DeMunn (actor) ,
Tovah Feldshuh (actress) ,
Cailey Fleming (actress) ,
Dan Fogler (actor) ,
Seth Gilliam (actor) ,
Danai Gurira (actress) ,
Nadia Hilker (actress) ,
Laurie Holden (actress) ,
Ryan Hurst (actor) ,
Lennie James (actor) ,
Kyla Kenedy (actress) ,
Emily Kinney (actress) ,
Jeff Kober (actor) ,
Chad L. Coleman (actor) ,
Andrew Lincoln (actor) ,
Madison Lintz (actress) ,
Matt Lintz (actor) ,
Matt Mangum (actor) ,
Ross Marquand (actor) ,
Sonequa Martin-Green (actress) ,
Alanna Masterson (actress) ,
Eleanor Matsuura (actress) ,
Callan McAuliffe (actor) ,
Melissa McBride (actress) ,
Cassady McClincy (actress) ,
Josh McDermitt (actor) ,
Pollyanna McIntosh (actress) ,
Joshua Mikel (actor) ,
David Morrissey (actor) ,
Samantha Morton (actress) ,
Katelyn Nacon (actress) ,
Avi Nash (actor) ,
Daniel Newman (actor) ,
Austin Nichols (actor) ,
Steven Ogg (actor) ,
Tom Payne (actor) ,
Khary Payton (actor) ,
Norman Reedus (actor) ,
Lindsley Register (actress) ,
Lauren Ridloff (actress) ,
Chandler Riggs (actor) ,
Michael Rooker (actor) ,
Christian Serratos (actress) ,
Irone Singleton (actor) ,
Jayson Warner Smith (actor) ,
Sarah Wayne Callies (actress) ,
Scott Wilson (actor) ,
Jordan Woods-Robinson (actor) ,
Steven Yeun (actor) ,
Costume Designers Guild Awards
2017
Nominee
Outstanding Fantasy Television Series
Eulyn Colette Hufkie ,
Critics Choice Television Awards
2016
Nominee
Most Bingeworthy Show
2016
Winner
Best Guest Performer in a Drama Series
Jeffrey Dean Morgan ,
2015
Winner
Most Bingeworthy Show
2014
Nominee
Best Supporting Actress in a Drama Series
Melissa McBride ,
2013
Nominee
Best Actor in a Drama Series
Andrew Lincoln ,
2011
Nominee
Best Drama Series
Directors Guild of America, USA
2011
Nominee
Outstanding Directorial Achievement in Dramatic Series
Frank Darabont ,
Fangoria Chainsaw Awards
2017
Winner
Best TV Supporting Actor
Jeffrey Dean Morgan ,
2017
Nominee
Best TV SFX
Greg Nicotero ,
Howard Berger ,
2016
Winner
Best TV Makeup/Creature FX
Greg Nicotero ,
Howard Berger ,
2016
Nominee
Best TV Series
Best TV Supporting Actor
Lennie James ,
2015
Winner
Best TV Series
Best TV Supporting Actor
Norman Reedus ,
Best TV Makeup/Creature FX
Greg Nicotero ,
Howard Berger ,
2015
Nominee
Best TV Actor
Andrew Lincoln ,
Best TV Supporting Actress
Melissa McBride ,
GALECA: The Society of LGBTQ Entertainment Critics
2011
Nominee
TV Drama of the Year
Gold Derby Awards
2016
Nominee
Drama Guest Actor
John Carroll Lynch ,
2014
Nominee
Drama Supporting Actress
Melissa McBride ,
2013
Nominee
Drama Guest Actor
Lennie James ,
2012
Nominee
Drama Lead Actor
Andrew Lincoln ,
Golden Trailer Awards
2018
Nominee
Best Horror/Thriller (TV Spot/Trailer/Teaser for a Series)
Gracie Allen Awards
2019
Winner
Outstanding Director - Entertainment Series or Special
Daisy von Scherler Mayer (director) ,
Gran Premio Internazionale del Doppiaggio
2014
Nominee
Best TV Series
Guild of Music Supervisors Awards
2012
Nominee
Best Music Supervision in Television
Thomas Golubic ,
2011
Nominee
Best Music Supervision in Television
Thomas Golubic ,
Hollywood Makeup Artist and Hair Stylist Guild Awards
2018
Nominee
Best Special Makeup Effects - Television and New Media Series
Greg Nicotero ,
2017
Nominee
Best Special Makeup Effects - Television and New Media Series
Greg Nicotero ,
Jake Garber ,
2016
Winner
Best Special Makeup Effects - Television and New Media Series
Greg Nicotero ,
Garrett Immel ,
2016
Nominee
Best Contemporary Makeup - Television and New Media Series
Essie Cha ,
Tracey L. Miller-Smith ,
2015
Winner
Best Special Makeup Effects - Television and New Media Series
Greg Nicotero ,
Jake Garber ,
2015
Nominee
Best Contemporary Makeup - Television and New Media Series
Essie Cha ,
Mayumi Murakami ,
Chauntelle Langston ,
2014
Winner
Best Special Makeup Effects - Television and New Media Series
Greg Nicotero ,
Jake Garber ,
Hollywood Post Alliance, US
2012
Nominee
Outstanding Sound - Television
Gary D. Rogers (re-recording mixer) ,
Dan Hiland (re-recording mixer) ,
Lou Thomas (sound designer/supervising sound editor) ,
Jerry Ross (supervising sound editor) ,
Bartek Swiatek (production sound mixer) ,
Tim Farrell (sound effects editor) ,
Phil Barrie (sound effects editor) ,
IGN Summer Movie Awards
2018
Nominee
Best TV Comic Book Adaptation
2015
Nominee
Best TV Horror Series
Best TV Comic Book Adaptation
2014
Nominee
Best TV Hero
Melissa McBride (actor) ,
Best TV Horror Series
Best TV Comic Book Adaptation
2013
Winner
Best TV Horror Series
2013
Nominee
Best TV Horror Series
Best TV Episode
2012
Winner
Best TV Sci-Fi/Horror Series
Best TV Hero
Norman Reedus ,
2012
Nominee
Best TV Series
Best TV DVD or Blu-Ray
2011
Winner
Best TV Sci-Fi/Horror Series
Best TV DVD or Blu-Ray
2011
Nominee
Best TV Sci-Fi/Horror Series
Best TV Twist
2010
Winner
Best TV Hero
Andrew Lincoln ,
2010
Nominee
Best New TV Series
iHorror Awards
2017
Winner
Best Horror Series
2017
Nominee
Best Actress - Horror Series
Lauren Cohan ,
Best Actor - Horror Series
Jeffrey Dean Morgan ,
Best Actor - Horror Series
Andrew Lincoln ,
2016
Winner
Best Female Performance - Horror Series
Melissa McBride ,
2016
Nominee
Best Horror Series
Best Male Performance - Horror Series
Andrew Lincoln ,
2015
Nominee
Best Horror Series
Frank Darabont ,
Image Awards (NAACP)
2016
Nominee
Outstanding Supporting Actress in a Drama Series
Danai Gurira ,
Kids' Choice Awards, USA
2019
Nominee
Favorite TV Drama
2018
Nominee
Favorite TV Actor
Andrew Lincoln ,
Motion Picture Sound Editors, USA
2019
Nominee
Outstanding Achievement in Sound Editing - Sound Effects and Foley for Episodic Short Form Broadcast Media
Jon Mete (supervising sound editor) ,
Ben Wilkins (supervising sound editor) ,
James Gallivan (sound effects editor) ,
James Bailey (foley artist) ,
Doug Madick (foley artist) ,
Sanaa Kelley (foley artist) ,
Trevor Sperry (foley editor) ,
2017
Nominee
Best Sound Editing - Short Form Dialogue and ADR in Television
Jerry Ross (supervising sound editor) ,
Lou Thomas (supervising sound editor, dialogue editor) ,
Tim Farrell (supervising sound editor) ,
2016
Nominee
Best Sound Editing - Short Form Dialogue and ADR in Television
Jerry Ross (supervising sound editor) ,
Lou Thomas (supervising sound editor) ,
Tim Farrell (dialogue editor) ,
2014
Nominee
Best Sound Editing - Short Form Dialogue and ADR in Television
Jerry Ross (supervising sound editor, adr editor) ,
Lou Thomas (supervising dialogue editor, supervising adr editor) ,
Tim Farrell (dialogue editor) ,
Clayton Weber (dialogue editor) ,
Best Sound Editing - Short Form Sound Effects and Foley in Television
Jerry Ross (supervising sound editor) ,
Tim Farrell (sound designer) ,
Lou Thomas (sound designer) ,
Clayton Weber (supervising foley editor) ,
Gregg Barbanell (foley artist) ,
Dominique Decaudain (foley artist) ,
2013
Nominee
Best Sound Editing - Short Form Dialogue and ADR in Television
Jerry Ross (supervising sound editor) ,
Lou Thomas (supervising dialogue/adr editor) ,
Best Sound Editing - Short Form Sound Effects and Foley in Television
Jerry Ross (supervising sound editor) ,
Tim Farrell (sound designer) ,
Clayton Weber (supervising foley editor) ,
Hilda Hodges (foley artist) ,
David Lee Fein (foley artist) ,
2012
Winner
Best Sound Editing - Long Form Sound Effects and Foley in Television
Jerry Ross (supervising sound editor) ,
Gregg Barbanell (foley artist) ,
Pamela Kahn (foley artist) ,
Tim Farrell (sound editor) ,
Phil Barrie (sound editor) ,
Jerry Edemann (sound editor) ,
2012
Nominee
Best Sound Editing - Long Form Dialogue and ADR in Television
Jerry Ross (supervising sound editor) ,
Lou Thomas (supervising dialogue editor) ,
Steffan Falesitch (dialogue editor) ,
Karyn Foster (dialogue editor) ,
Best Sound Editing - Short Form Dialogue and ADR in Television
Jerry Ross (supervising sound editor) ,
Lou Thomas (supervising dialogue/adr editor) ,
Steffan Falesitch (dialogue editor) ,
2011
Winner
Best Sound Editing - Short Form Dialogue and ADR in Television
Walter Newman (supervising sound editor) ,
Darleen Stoker (supervising dialogue editor) ,
Lou Thomas (supervising adr editor) ,
Peter Austin (adr editor) ,
Karyn Foster (adr editor) ,
Skip Schoolnik (adr editor) ,
Bruce M. Honda (dialogue editor) ,
2011
Nominee
Best Sound Editing - Long Form Dialogue and ADR in Television
Walter Newman (supervising sound editor) ,
Kenneth Young (supervising sound editor) ,
Darleen Stoker (supervising dialogue editor) ,
Lou Thomas (supervising adr editor) ,
Bruce M. Honda (dialogue editor) ,
Skip Schoolnik (adr editor) ,
Best Sound Editing - Long Form Sound Effects and Foley in Television
Walter Newman (supervising sound editor, sound designer) ,
Kenneth Young (supervising sound editor, sound effects editor) ,
Jerry Edemann (supervising foley editor) ,
David Lee Fein (foley artist) ,
Hilda Hodges (foley artist) ,
Darleen Stoker (sound effects editor) ,
Peter Reynolds (foley editor) ,
Best Sound Editing - Short Form Sound Effects and Foley in Television
Walter Newman (supervising sound editor) ,
Kenneth Young (supervising sound editor, sound effects editor) ,
Jerry Edemann (supervising foley editor) ,
David Lee Fein (foley artist) ,
Hilda Hodges (foley artist) ,
Marc Meyer (sound effects editor) ,
Darleen Stoker (sound effects editor) ,
Andy Kopetzky (foley editor) ,
Peter Reynolds (foley editor) ,
MTV Movie + TV Awards
2017
Winner
Best Villain
Jeffrey Dean Morgan ,
2017
Nominee
Best Actor in a Show
Jeffrey Dean Morgan ,
Muse Creative Awards
2018
Winner
Poster Single
National Television Awards, UK
2015
Nominee
Most Popular Multichannel Programme
Online Film & Television Association
2019
Nominee
Best Guest Actor in a Drama Series
Andrew Lincoln ,
2015
Nominee
Best Music in a Series
Best Editing in a Series
Best Cinematography in a Series
Best Makeup/Hairstyling in a Series
Best Visual Effects in a Series
2014
Winner
Best Direction in a Drama Series
Ernest R. Dickerson ,
Greg Nicotero ,
Guy Ferland ,
Billy Gierhart ,
Michelle MacLaren ,
David Boyd ,
Tricia Brock ,
Seth Mannino ,
Lesli Linka Glatter ,
Jeremy Podeswa ,
Stefan Schwartz ,
Michael Uppendahl ,
Jeffrey F. January ,
Julius Ramsay ,
Michael E. Satrazemis ,
2014
Nominee
Best Drama Series
Best Cinematography in a Series
Rohn Schmidt ,
Michael E. Satrazemis ,
Stephen Campbell ,
Best Costume Design in a Series
Eulyn Colette Hufkie ,
Best Makeup/Hairstyling in a Series
Greg Nicotero ,
Howard Berger ,
Taylor Knight ,
Donna M. Premick ,
Carey Jones ,
Garrett Immel ,
Gino Crognale ,
Yolanda Sheridan ,
Best Sound in a Series
Jerry Ross ,
Michael P. Clark ,
Bartek Swiatek ,
David Kelson ,
Best Visual Effects in a Series
Victor Scalise ,
Jason Sperling ,
Darrell Pritchett ,
2013
Winner
Best Guest Actor in a Drama Series
Lennie James ,
2013
Nominee
Best Drama Series
Best Direction in a Drama Series
Ernest R. Dickerson ,
Greg Nicotero ,
Guy Ferland ,
Billy Gierhart ,
Michelle MacLaren ,
David Boyd ,
Tricia Brock ,
Daniel Sackheim ,
Lesli Linka Glatter ,
Jeremy Podeswa ,
Best Writing in a Drama Series
Charlie Adlard ,
Frank Darabont ,
Robert Kirkman ,
Tony Moore ,
Scott M. Gimple ,
Glen Mazzara ,
Angela King ,
Evan T. Reilly ,
Nichole Beattie ,
Seth Hoffman ,
Best Music in a Series
Bear McCreary ,
Best Editing in a Series
Julius Ramsay ,
Hunter M. Via ,
Nathan Gunn ,
Kelley Dixon ,
Robert Bramwell ,
Best Cinematography in a Series
Rohn Schmidt ,
Michael E. Satrazemis ,
Best Production Design in a Series
Graham 'Grace' Walker (production design) ,
Gregory S. Melton (production design) ,
Doug Fick (art direction) ,
Kristen Donaldson (set decoration) ,
Best Sound in a Series
Jerry Ross ,
Bartek Swiatek ,
David Kelson ,
Best Visual Effects in a Series
Victor Scalise ,
Jason Sperling ,
Jon Rosenthal ,
Darrell Pritchett ,
Best New Titles Sequence
Best Makeup/Hairstyling in a Series
Greg Nicotero ,
Howard Berger ,
Taylor Knight ,
Andy Schoneberg ,
Kevin Wasner ,
Jake Garber ,
Carey Jones ,
Yolanda Sheridan ,
2012
Winner
Best Cinematography in a Series
Rohn Schmidt ,
Best Makeup/Hairstyling in a Series
Greg Nicotero ,
Howard Berger ,
Taylor Knight ,
Donna M. Premick ,
Carey Jones ,
Yolanda Sheridan ,
2011
Winner
Best Cinematography in a Series
Best Makeup/Hairstyling in a Series
Best Visual Effects in a Series
2011
Nominee
Best Direction in a Drama Series
Ernest R. Dickerson ,
Guy Ferland ,
Billy Gierhart ,
David Boyd ,
Michelle MacLaren ,
Gwyneth Horder-Payton ,
Johan Renck ,
Phil Abraham ,
Best Music in a Series
Best Production Design in a Series
Best Sound in a Series
Best New Theme Song in a Series
Best New Titles Sequence
People's Choice Awards, USA
2019
Nominee
Favorite Male TV Star
Norman Reedus ,
Favorite Female TV Star
Danai Gurira ,
Favorite Drama TV Star
Norman Reedus ,
2018
Nominee
Favorite Male TV Star
Andrew Lincoln ,
2017
Winner
Favorite Cable Sci-Fi/Fantasy TV Show
2017
Nominee
Favorite TV Show
2016
Nominee
Favorite TV Show
Tom Luse ,
Favorite Cable Sci-Fi/Fantasy TV Show
2015
Nominee
Favorite TV Show
Favorite Cable Sci-Fi/Fantasy TV Show
Favorite TV Character We Miss Most
Scott Wilson ,
2014
Winner
Favorite Cable TV Drama
Favorite TV Anti-Hero
Andrew Lincoln ,
2014
Nominee
Favorite Sci-Fi/Fantasy TV Show
2013
Nominee
Favorite Cable TV Drama
Favorite Sci-Fi/Fantasy TV Show
2012
Nominee
Favorite Sci-Fi/Fantasy Show
ReFrame
2020
Winner
Top 100 Most Popular Television (2018-2019)
Rondo Hatton Classic Horror Awards
2016
Nominee
Best Television Presentation
Greg Nicotero ,
2014
Winner
Best TV Presentation
Scott M. Gimple (showrunner) ,
2012
Winner
Best TV Presentation
Frank Darabont ,
Michelle MacLaren (director) ,
Scott M. Gimple (writer) ,
2011
Winner
Best TV Presentation
Phil Abraham ,
Russian National Movie Awards
2014
Nominee
Best Foreign TV Drama of the Year
Satellite Awards
2017
Nominee
Best Television Series, Genre
2016
Winner
Best Television Series, Genre
2014
Nominee
Best Television Series, Genre
2013
Nominee
Best Television Series or Miniseries, Genre
2012
Winner
Best Ensemble, Television
2011
Nominee
Best Television Series, Genre
Scream Awards
2011
Nominee
The Ultimate Scream
Best TV Show
Best Horror Actress
Sarah Wayne Callies ,
Best Horror Actor
Andrew Lincoln ,
Best Supporting Actress
Laurie Holden ,
Breakout Performance - Male
Jon Bernthal ,
Seoul International Drama Awards
2011
Winner
Most Popular Foreign Drama of the Year
Society of Camera Operators
2015
Nominee
Television
Stephen Campbell ,
Teen Choice Awards
2016
Nominee
Choice TV Actor: Fantasy/Sci-Fi
Andrew Lincoln ,
2011
Nominee
Choice TV: Breakout Show
Television Critics Association Awards
2013
Nominee
Program of the Year
2011
Nominee
Outstanding New Program
TP de Oro, Spain
2012
Nominee
Best Foreign Series (Mejor Serie Extranjera)
TV Guide Awards
2014
Winner
Favorite Horror Series
2014
Nominee
Favorite Actor
Andrew Lincoln ,
2013
Nominee
Favorite Actor
Andrew Lincoln ,
Favorite Villain
David Morrissey ,
2012
Nominee
Favorite Horror Series
TV Quick Awards, UK
2011
Nominee
Best New Drama
Frank Darabont ,
Tom Luse ,
Denise M. Huth ,
Visual Effects Society Awards
2011
Nominee
Outstanding Supporting Visual Effects in a Broadcast Program
Sam Nicholson ,
Jason Sperling ,
Kent Johnson ,
Christopher D. Martin ,
Women's Image Network Awards
2020
Nominee
Actress Drama Series
Samantha Morton ,
World Soundtrack Awards
2016
Nominee
Television Composer of the Year
Bear McCreary ,
Writers Guild of America, USA
2011
Nominee
New Series
Frank Darabont ,
Charles H. Eglee ,
Adam Fierro ,
Robert Kirkman ,
Jack LoGiudice ,
Glen Mazzara ,
Young Artist Awards
2017
Nominee
Best Performance in a TV Series - Recurring Teen Actress
Katelyn Nacon (actor) ,
2016
Nominee
Best Performance in a TV Series - Recurring Young Actress (14 - 21)
Katelyn Nacon ,
Best Performance in a TV Series - Recurring Young Actor 13 and Under
Major Dodson ,
2014
Winner
Best Performance in a TV Series (Comedy or Drama) - Leading Young Actor
Chandler Riggs ,
2013
Nominee
Best Performance in a TV Series (Comedy or Drama) - Leading Young Actor
Chandler Riggs ,
Best Performance in a TV Series (Comedy or Drama) - Supporting Young Actress
Madison Lintz ,
2012
Nominee
Best Performance in a TV Series - Leading Young Actor
Chandler Riggs ,
Best Performance in a TV Series - Recurring Young Actress
Madison Leisle ,
Young Hollywood Awards
2014
Nominee
Bingeworthy TV Show
We Love to Hate You
بستن لیست جوایز

عوامل و بازیگران

مشاهده همه »

عکس ها / تریلرها

تا کنون تریلر یا عکسی قرار نگرفته است

ارسال نظر جدید

جهت ثبت نظر ابتدا وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید

نظرات کاربران ( 36 نظر )

-0 +0
سیدحامدمینایی سلام زیر نویس دانلود میکنم ولی نمیدونم چجوری داخل سریال بیارمش
08 فروردین 1399, 20:26 ب.ظ
ثبت پاسخ
-0 +0
Mahdi اسم فایل زیرنویس و فایل فیلم رو یکی کن
11 فروردین 1399, 16:54 ب.ظ
ثبت پاسخ
-0 +0
پویا سلام من اشتراک دارم ولی کار نمیکنه لطفا اوکیش کنید
08 فروردین 1399, 00:15 ق.ظ
ثبت پاسخ
-0 +0
سلام دوباره چک کنید
08 فروردین 1399, 02:05 ق.ظ
ثبت پاسخ
-0 +0
Mahdi سایت شما از نظر طراحی عالیه به امید اینکه آرشیو کامل بشه
25 اسفند 1398, 19:01 ب.ظ
ثبت پاسخ
-0 +0
saeed hunter به جرات میتونم بگم از اون وقتی که اشتراک گرفتم فقط 2 تا قسمت از یک سریالی رو دانلود کردم هر موقع اومدم یا لینکا خراب بود یا آرشیو ناقص :| به هر حال خدارو خوش نمیاد دوست عزیز ... :)
20 اسفند 1398, 23:24 ب.ظ
ثبت پاسخ
-1 +1
سلام دوست عزیز اشتراکتون فعال شد
21 اسفند 1398, 00:05 ق.ظ
ثبت پاسخ
-0 +0
maki سلام اشتراک خریدم ولی فعال نشد
13 اسفند 1398, 16:44 ب.ظ
ثبت پاسخ
-0 +0
سلام دوباره چک کنید
14 اسفند 1398, 01:26 ق.ظ
ثبت پاسخ
-0 +0
shahab1364 عاقا ما یکماهه ازین سایت استفاده نکردیم بخدا این چه وضعشه تا دو تا فیلم جدید اومد اشتراکم تموم شد . >:
11 اسفند 1398, 19:55 ب.ظ
ثبت پاسخ
-0 +0
سلام اشتراکتون فعال شد
11 اسفند 1398, 20:33 ب.ظ
ثبت پاسخ
-0 +1
Mahdi بلاخره انتظار به پایان رسید و نیم فصل دوم فصل دهم شروع شد
10 اسفند 1398, 13:38 ب.ظ
ثبت پاسخ
-0 +1
Mahdi بلاخره انتظار به پایان رسید و نیم فصل دوم فصل دهم شروع شد
10 اسفند 1398, 13:38 ب.ظ
ثبت پاسخ
-0 +0
farhad k Salam chera ghesmate 10 season 9 ro nemigzarid hameja amade
05 اسفند 1398, 11:05 ق.ظ
ثبت پاسخ
-0 +0
سلام دوست عزیز فیلم ها هر دقیقه لینک هاشون در حال فعال شدن هست بعد سریال ها ، طی چند روز آینده سایت هم بروزرسانی میشه.
05 اسفند 1398, 20:47 ب.ظ
ثبت پاسخ
-0 +0
مهسا سلام خسته نباشید چرا قسمت 9فصل ده نمیاد!?
30 آذر 1398, 00:42 ق.ظ
ثبت پاسخ
-0 +1
سلام دوست عزیز قسمت بعدی تقریبا 65 روز دیگه پخش میشه.
30 آذر 1398, 01:26 ق.ظ
ثبت پاسخ
-0 +0
Elyaz کیفیت قابل قبول نیست
28 آذر 1398, 02:26 ق.ظ
ثبت پاسخ
-0 +0
علی وحیدیان سلام بعضی از سریالا مثل see وThe Walking Deadکیفیت 720 که من میگیرم بعضی از قسمت ها انچه گذشت حذف شده ولی زیر نویس ها از انچه گذشت شروع میشه به همین دلیل هم هماهنگ نیس از هر سایتی هم زیر نویس میگیرم همین مشکل داره لطفا رسیدگی کنین.با تشکر
11 آذر 1398, 22:00 ب.ظ
ثبت پاسخ
-0 +0
سلام دوست عزیز برای سریال The Walking Dead از زیرنویس های با این عنوان استفاده کنید: 720p.WEBRip.2CH.x265.HEVC-PSA برای سریال See هم از زیرنویس های با این عنوان استفاده کنید: 720p.WEB-DL.2CH.x265.HEVC.PSA و 720p.WEB-DL.DD5.1.H.264-CasStudio
12 آذر 1398, 00:01 ق.ظ
ثبت پاسخ
-0 +1
علی وحیدیان ممنون حل شد.
12 آذر 1398, 17:10 ب.ظ
-0 +1
موسوی فصل 10 قسمت 7 تمامی نسخه ها ارور میده که امکان دانلود وجود ندارد ارتباط با سرور قطع شده هست لطفا رسیدگی کنین
02 آذر 1398, 21:53 ب.ظ
ثبت پاسخ
-0 +0
موسوی 503 Service Unavailable
02 آذر 1398, 21:56 ب.ظ
ثبت پاسخ
-0 +0
موسوی سرعت دانلود برای من اصلا خوب نیست معمولی 1 میگ دانلود میکنم الان 300 کیلو بایت از سایت
02 آذر 1398, 19:14 ب.ظ
ثبت پاسخ
-1 +0
Dea3Ward چه وضعشه کیفیت 720 در حد 480 هم نیست دوبله هم که نزاشتید فقط پول الکی دارید می گیرید حداقل قبلش اعلام کنید سریال دوبله نیست کلاهبرداریه این دیگه
25 آبان 1398, 13:15 ب.ظ
ثبت پاسخ
-0 +0
Dea3Ward سلام سریال دوبله است یا نه من اشتراک خریدم فقط برای دوبله بودنش
25 آبان 1398, 02:57 ق.ظ
ثبت پاسخ
-0 +0
arsalan فقط سایت شماست که مشکل داره پس چرا بقیه سایت ها همه فیلم هاشون براحتی دانلود میشه امام شماها فقط وعده وعید میدید بسته دیگه 3 هفته شد 5 هفته
10 آبان 1398, 09:38 ق.ظ
ثبت پاسخ
-0 +0
سلام دوست عزیز ما همه تلاشون رو داریم میکنیم...شما شماره کارت خودت رو بفرست هزینه رو برات بفرستم
10 آبان 1398, 09:54 ق.ظ
ثبت پاسخ
-0 +1
arsalan بحث هزینه نیست، شما بجای اینکه صورت مساله رو پاک کنی سعی کن مساله رو حل کنی. بحث اصلی عمل به قولی که دادی من نمیگم چرا فیلم ها برای دانلود آماده نمیشه، یه زمانی مشخص کنید که ما همون زمانی که وعده دادید بیام فیلمامونم دانلود کنیم اگر شما ناراحتی چرا من نقد می کنم، مشکلی نیست دوست عزیز..من دیگه مزاحم سایت شما نمیشم در ضمن من مسئول اتفاقات این سایت نیستم وقت بخیر
10 آبان 1398, 10:36 ق.ظ
-0 +0
arsalan سلام چه زمانی آرشیوتون کامل میشه؟ الان میخواستم فصل چهارم دانلود کنم اما با پیغام خطا مواجه میشم. حداقل بگید این سه هفته کی تموم میشه؟؟ تا الان یک ماه شد
05 آبان 1398, 05:39 ق.ظ
ثبت پاسخ
-0 +0
سلام دوست عزیز خدا شاهدهدایم تمام تاش رو میکنیم
05 آبان 1398, 09:52 ق.ظ
ثبت پاسخ
-0 +1
ali100 سلام . این سه هفته دیگه تاریخش از شروعش کیه ؟؟؟ الان یک ماه هست که سه هفته دیگه همه آرشیوتون بالا میاد .
01 آبان 1398, 19:53 ب.ظ
ثبت پاسخ
-1 +1
سلام دوست ع زیز خدا شاهده شبانه روز داریم کار میکنیم
01 آبان 1398, 20:45 ب.ظ
ثبت پاسخ
-0 +0
حرمت الله the walking dead
17 مهر 1398, 09:38 ق.ظ
ثبت پاسخ
-0 +0
shayan borna الان چیکار کنیم بالاخره،همه جا رو بستن که
11 مهر 1398, 17:06 ب.ظ
ثبت پاسخ
-0 +1
Aidin_hamzeh سلام سایتتون فیلتر شده که نمیشه دانلود کرد
11 مهر 1398, 11:44 ق.ظ
ثبت پاسخ

سریال های مشابه

Breathe
720p WEB.DL x265 » 200MB
480p WEB.DL » 185MB
فصل اول » قسمت 8 اضافه شد

Breathe (2018– )

8.4 / 10
9,605
ژانر : درام , هیجان انگیز
سازنده : Mayank Sharma
نویسنده : Abhijeet Shirish Deshpande , Mayank Sharma , Vikram Tuli
زبان : هندی , تامیل , تلوگو
ستارگان : Madhavan , Amit Sadh , Sapna Pabbi
مدت زمان : 45 دقیقه
محصول : هند
رده : سریال   ،   پخش از : Amazon
فصل : 01 ، قسمت : 08 دانلود سریال »
خلاصه داستان : نفس یک درام هندی است که زندگی مردان عادی با شرایط فوق‌العاده را بررسی می‌کند . کبیر ( Sadh ) یک افسر برجسته اما غیر متعارف شاخه جرم است.
IMDB
Comment 0
Awards
Season 01
The White Princess
720p HDTV » 400MB
480p HDTV » 200MB
فصل اول » قسمت 8 اضافه شد

The White Princess (2017)

7.6 / 10
7,662
ژانر : درام , تاریخی
سازنده : Jamie Payne , Alex Kalymnios
نویسنده : Sarah Dollard , Emma Frost , Philippa Gregory
زبان : انگلیسی
ستارگان : Jodie Comer , Rebecca Benson , Jacob Collins-Levy
مدت زمان : 60 دقیقه
محصول : انگلستان , آمریکا
رده : سریال   ،   پخش از : Starz
فصل : 01 ، قسمت : 08 دانلود سریال »
خلاصه داستان : این سریال که ادامه سریال The Whith Queen را روایت می‌کند انگلستانی را نشان می دهد که با ازدواج الیزابت از یورک و شاه هنری هفتم متحد شده است، ولی شکاف شخصی و سیاسی بین آنها عمیق می ...
IMDB
Comment 0
Awards
Season 01
S.W.A.T.
720p WEBRip » 300MB
720p HDTV x265 » 250MB
480p HDTV » 150MB

S.W.A.T. (2017– )

7 / 10
11,639
ژانر : اکشن , ماجراجویی , جنایی
سازنده : Billy Gierhart , Guy Ferland , John F. Showalter
نویسنده : Robert Hamner , Rick Husky , Shawn Ryan
زبان : انگلیسی
ستارگان : Shemar Moore , Alex Russell , Lina Esco
مدت زمان : 43 دقیقه
محصول : آمریکا
رده : سریال   ،   پخش از : CBS
فصل : 03 ، قسمت : 17 دانلود سریال »
خلاصه داستان : داستان سریال درباره یک ستوان در گروه ضربت است که نمی داند باید طرف هم رزمانش را بگیرد یا خلافکارانی که مدت زیادی با آنها زندگی می کرده است.
IMDB
Comment 7
Awards
Season 03
Lie to Me
720p WEB.DL » 300MB
سه فصل کامل » پایان سریال

Lie to Me (2009–2011)

8 / 10
107,000
ژانر : جنایی , درام , معمایی
سازنده : Daniel Sackheim , Michael Zinberg , Vahan Moosekian
نویسنده : Samuel Baum , Rasheed Newson , T.J. Brady
زبان : انگلیسی
ستارگان : Tim Roth , Kelli Williams , Brendan Hines
مدت زمان : 43 دقیقه
محصول : آمریکا
رده : سریال   ،   پخش از : FOX
فصل : 03 ، قسمت : 13 دانلود سریال »
خلاصه داستان : دکتر "کال لایتمن"، در رشته زبان بدن (Body Language) درس می‌دهد. وی از سوی مقامات دولتی در تحقیقات بسیاری پیشنهاد کار دریافت می‌کند. کارش هنگامی‌ که پلیس و دیگر ارگان‌ها ک ...
IMDB
Comment 0
Awards
Season 03
The Pacific
720p BluRay » 500MB

The Pacific (2010)

8.3 / 10
93,393
ژانر : اکشن , ماجراجویی , درام
سازنده : Jeremy Podeswa , Timothy Van Patten , David Nutter
نویسنده : Laurence Andries , Michelle Ashford , Robert Leckie
زبان : انگلیسی
ستارگان : James Badge Dale , Joseph Mazzello , Jon Seda
مدت زمان : 530 دقیقه
محصول : آمریکا , استرالیا
رده : سریال   ،   پخش از : HBO
فصل : 01 ، قسمت : 10 دانلود سریال »
خلاصه داستان : داستان سریال در جنگ جهانی دوم گروهی از سربازان آمریکایی که برای جنگ با دشمن ژاپنی بعد از نبرد پرل هاربر ، وارد جزیره ای از ژاپن می شوند تا از ساخت فرودگاه توسط ژاپنی ها جلوگیری کنن ...
IMDB
Comment 0
Awards
Season 01
Breathe The White Princess S.W.A.T. Lie to Me The Pacific
Novecento Enigma Hellraiser: Hellworld Natural Born Killers Twister Lords of Dogtown Conviction