دانلود سریال Family Guy (1999– ) 720p HDTV x265
مشاهده در iMDBIMDB
قسمت11
لیست جوایز
امتیاز و رتبه8.1
نظرات کاربران12

اشتراک گذاری

ژانر : انیمیشن , کمدی رده سنی : کارگردان : James Purdum , Peter Shin , Dominic Bianchi نویسنده : Seth MacFarlane , David Zuckerman , Andrew Goldberg محصول : آمریکا رنگ : Color رونمایی : 31 January 1999 (USA) زمان : 22 دقیقه بودجه : - درآمد : -
خلاصه داستان : سریال انیمیشن بسیار جذاب Family Guy که از سال 1999 پخش اون آغاز شده و تا به حال برنده 7 جایزه امی و چندین جایزه دیگه شده. این انیمیشن همانند انیمیشن ساوت پارک بیشتر از آنکه برای کودکان باشه برای بزرگسالان ساخته شده. شخصیت پردازی در این سریال بسیار کار شده و...
« مشاهده همه جوایز »
Primetime Emmy Awards
2019
Winner
Outstanding Character Voice-Over Performance
Seth MacFarlane ,
2019
Nominee
Outstanding Character Voice-Over Performance
Alex Borstein ,
2018
Winner
Outstanding Character Voice-Over Performance
Alex Borstein ,
2018
Nominee
Outstanding Character Voice-Over Performance
Seth MacFarlane ,
Outstanding Sound Mixing for a Comedy or Drama Series (Half-Hour) and Animation
Jim Fitzpatrick (re-recording mixer) ,
Patrick S. Clark (production mixer) ,
Aaron Diecker (production mixer) ,
2017
Winner
Outstanding Character Voice-Over Performance
Seth MacFarlane ,
2016
Winner
Outstanding Character Voice-Over Performance
Seth MacFarlane ,
2015
Nominee
Outstanding Character Voice-Over Performance
Seth MacFarlane ,
2014
Nominee
Outstanding Character Voice-Over Performance
Seth MacFarlane ,
2013
Nominee
Outstanding Voice-Over Performance
Seth MacFarlane ,
Outstanding Voice-Over Performance
Alex Borstein ,
2011
Winner
Outstanding Sound Mixing for a Comedy or Drama Series (Half-Hour) and Animation
Patrick S. Clark (production sound mixer) ,
Jim Fitzpatrick (re-recording mixer) ,
2011
Nominee
Outstanding Original Music and Lyrics
Ron Jones (music by) ,
Seth MacFarlane (music & lyrics by) ,
Danny Smith (lyrics by) ,
Outstanding Music Composition for a Series (Original Dramatic Score)
Ron Jones (music by) ,
Outstanding Music Composition for a Series (Original Dramatic Score)
Walter Murphy (music by) ,
2010
Winner
Outstanding Individual in Animation
Greg Colton (storyboard artist) ,
2010
Nominee
Outstanding Original Music and Lyrics
Walter Murphy (music by) ,
Seth MacFarlane (music & lyrics by) ,
2009
Nominee
Outstanding Voice-Over Performance
Seth MacFarlane ,
Outstanding Comedy Series
Seth MacFarlane (executive producer) ,
David A. Goodman (executive producer) ,
Chris Sheridan (executive producer) ,
Danny Smith (executive producer) ,
Mark Hentemann (co-executive producer) ,
Steve Callaghan (co-executive producer) ,
Brian Scully (co-executive producer) ,
Richard Appel (co-executive producer) ,
Wellesley Wild (supervising producer) ,
Alec Sulkin (supervising producer) ,
Mike Henry (supervising producer) ,
Kara Vallow (producer) ,
Kirker Butler (producer) ,
Shannon Smith (producer) ,
2008
Nominee
Outstanding Animated Program (For Programming One Hour or More)
Seth MacFarlane (executive producer) ,
David A. Goodman (executive producer) ,
Chris Sheridan (executive producer) ,
Danny Smith (co-executive producer) ,
Mark Hentemann (co-executive producer) ,
Steve Callaghan (co-executive producer) ,
Alex Borstein (supervising producer) ,
Mike Henry (supervising producer) ,
Alec Sulkin (supervising producer/writer) ,
Wellesley Wild (supervising producer) ,
Kara Vallow (producer) ,
Shannon Smith (animation producer) ,
Dominic Polcino (director) ,
Peter Shin (supervising director) ,
Joseph Lee (assistant director) ,
Andi Klein (timing supervisor) ,
Outstanding Music Composition for a Series (Original Dramatic Score)
Ron Jones ,
2007
Winner
Outstanding Individual Achievement in Animation
Steve Fonti (storyboard artist) ,
2007
Nominee
Outstanding Original Music and Lyrics
Danny Smith (lyric) ,
Walter Murphy (music) ,
2006
Nominee
Outstanding Animated Program (For Programming Less Than One Hour)
Seth MacFarlane (executive producer) ,
David A. Goodman (executive producer) ,
Chris Sheridan (executive producer) ,
Danny Smith (co-executive producer) ,
Michael Rowe (supervising producer) ,
Kara Vallow (producer) ,
Shannon Smith (animation producer) ,
Alec Sulkin (written by) ,
Wellesley Wild (written by) ,
Peter Shin (supervising director) ,
Dan Povenmire (director) ,
Chris Robertson (assistant director) ,
Andi Klein (timing supervisor) ,
2005
Nominee
Outstanding Animated Program (For Programming Less Than One Hour)
Seth MacFarlane (executive producer/writer) ,
David A. Goodman (executive producer) ,
Chris Sheridan (executive producer) ,
Danny Smith (co-executive producer) ,
Kara Vallow (producer) ,
Shannon Smith (animation producer) ,
Peter Shin (supervising director/director) ,
Greg Colton (assistant director) ,
2002
Winner
Outstanding Music and Lyrics
Walter Murphy (composer) ,
Seth MacFarlane (lyricist) ,
2000
Winner
Outstanding Voice-Over Performance
Seth MacFarlane ,
2000
Nominee
Outstanding Music and Lyrics
Ron Jones (composer) ,
Chris Sheridan (lyricist) ,
Outstanding Animated Program (For Programming One Hour or Less)
Seth MacFarlane (executive producer) ,
David Zuckerman (executive producer) ,
Craig Hoffman (co-executive producer) ,
Daniel Palladino (co-executive producer) ,
Danny Smith (co-executive producer) ,
Billiam Coronel ,
Matt Weitzman ,
Mike Barker ,
Sherry Gunther ,
Gary Janetti (writer) ,
Pete Michels (supervising director) ,
Peter Shin (supervising director) ,
Dan Povenmire (director) ,
BAFTA Awards
2010
Nominee
Best International
Seth MacFarlane ,
2008
Nominee
Best International
Seth MacFarlane ,
David A. Goodman ,
Chris Sheridan ,
Danny Smith ,
Academy of Science Fiction, Fantasy & Horror Films, USA
2019
Nominee
Best Animated Series on Television
2018
Nominee
Best Animated Series or Film on Television
2017
Nominee
Best Animated Series or Film on Television
2008
Winner
Best Presentation on Television
Annie Awards
2015
Nominee
Outstanding Achievement in Editorial in an Animated TV/Broadcast Production
Mike Elias ,
2009
Nominee
Best Voice Acting in an Animated Television Production or Short Form
Seth MacFarlane ,
2008
Winner
Best Storyboarding in an Animated Television Production
Steve Fonti ,
2007
Nominee
Best Character Animation in a Television Production
Eileen K. Kohlhepp ,
Best Voice Acting in an Animated Television Production
Mila Kunis ,
Best Writing in an Animated Television Production
Kirker Butler ,
Best Writing in an Animated Television Production
John Viener ,
2006
Winner
Best Directing in an Animated Television Production
Peter Shin ,
Best Voice Acting in an Animated Television Production
Seth MacFarlane ,
2006
Nominee
Best Directing in an Animated Television Production
Dan Povenmire ,
2000
Nominee
Outstanding Individual Achievement for Music in an Animated Television Production
Walter Murphy (music) ,
1999
Nominee
Outstanding Individual Achievement for Music in an Animated Television Production
Walter Murphy (composer) ,
Seth MacFarlane (lyricist) ,
David Zuckerman (lyricist) ,
ASCAP Film and Television Music Awards
2013
Winner
Top Television Series
Seth MacFarlane ,
Walter Murphy ,
Ron Jones ,
Behind the Voice Actors Awards
2013
Nominee
Best Female Vocal Performance in a Television Series in a Guest Role
Cate Blanchett ,
Casting Society of America, USA
2017
Nominee
Outstanding Achievement in Casting - Television Animation
Linda Lamontagne ,
2016
Nominee
Outstanding Achievement in Casting - Television Animation - Adult
Linda Lamontagne ,
2015
Winner
Outstanding Achievement in Casting - Television Animation (Children and Adult)
Linda Lamontagne ,
2013
Winner
Outstanding Achievement in Casting - Television Animation
Linda Lamontagne (casting director) ,
2012
Winner
Outstanding Achievement in Casting - Television Animation
Linda Lamontagne (Casting Director) ,
2010
Winner
Outstanding Achievement in Casting - Animation TV Programming
Linda Lamontagne ,
Cinema Audio Society, USA
2015
Nominee
Outstanding Achievement in Sound Mixing for Television Series - Half Hour
Patrick S. Clark (production mixer) ,
Jim Fitzpatrick (re-recording mixer) ,
Armin Steiner (re-recording mixer) ,
2010
Nominee
Outstanding Achievement in Sound Mixing for DVD Original Programming
Jim Fitzpatrick (re-recording mixer) ,
Patrick S. Clark (production mixer) ,
Critics Choice Television Awards
2014
Nominee
Best Animated Series
2012
Nominee
Best Animated Series
Genesis Awards
2010
Winner
Gold Derby Awards
2019
Nominee
Animated Series
Animated Series of the Decade
2017
Nominee
Animated Series
2014
Nominee
Animated Series
2013
Nominee
Animated Series
2010
Winner
Animated Series
2008
Winner
Animated Series
2007
Nominee
Animated Series
2006
Nominee
Animated Series
2005
Winner
Animated Series
Grammy Awards
2012
Nominee
Best Song Written Specifically for a Motion Picture or for Television
Seth MacFarlane (Songwriter) ,
Ron Jones (Songwriter) ,
Danny Smith (Songwriter) ,
Motion Picture Sound Editors, USA
2013
Nominee
Best Sound Editing - Sound Effects, Foley, Dialogue and ADR Animation in Television
Bob Newlan (supervising sound editor) ,
Dale W. Perry (foley artist) ,
Andrew Ellerd (sound designer) ,
Patrick S. Clark (editor) ,
Timothy A. Cleveland (editor) ,
Mark Eklund (editor) ,
2010
Winner
Best Sound Editing - Direct to Video
Bob Newlan (supervising sound editor) ,
Andrew Ellerd (sound designer) ,
Stan Jones (music editor) ,
Dale W. Perry (foley artist) ,
Patrick S. Clark (dialogue editor) ,
Mark Eklund (dialogue editor) ,
Brian Nichols (sound effects editor) ,
Douglas M. Lackey (music editor) ,
2009
Nominee
Best Sound Editing - Television Animation
Bob Newlan (supervising sound editor) ,
Andrew Ellerd (sound designer, sound effects editor) ,
Patrick S. Clark (dialogue editor) ,
Jeremy Scott Olsen (sound editor) ,
Stan Jones (music editor) ,
Douglas M. Lackey (music editor) ,
Dale W. Perry (foley artist) ,
2006
Winner
Best Sound Editing in Television Animated
Bob Newlan (supervising sound editor) ,
Stan Jones (music editor) ,
Douglas M. Lackey (music editor) ,
Andrew Ellerd (sound/foley editor) ,
Robert Ramirez (sound editor) ,
Patrick Hogan (dialogue/adr editor) ,
Sonya Henry (dialogue/adr editor) ,
Dale W. Perry (foley artist) ,
2001
Nominee
Best Sound Editing - Television Animated Series - Sound
Bob Newlan (supervising sound editor) ,
Andrew Ellerd (sound editor) ,
Erik Aadahl (sound editor) ,
Michael Babcock (sound editor) ,
Jeff Sawyer (sound editor) ,
Helen Luttrell (foley editor/dialogue editor) ,
2000
Nominee
Best Sound Editing - Television Animated Series - Sound
Bob Newlan (supervising sound/foley/dialogue/adr editor) ,
Helen Luttrell (foley editor/dialogue editor) ,
Andrew Ellerd (foley editor) ,
MTV Movie + TV Awards
2017
Nominee
Best Comedic Performance
Seth MacFarlane ,
Online Film & Television Association
2019
Nominee
Best Animated Program
Best Voice-Over Performance in a Animated Program
Seth MacFarlane ,
2018
Nominee
Best Animated Program
Best Voice-Over Performance in a Animated Program
Seth MacFarlane ,
2017
Nominee
Best Animated Program
Best Voice-Over Performance in a Animated Program
Seth MacFarlane ,
2016
Winner
Best Voice-Over Performance in a Animated Program
Seth MacFarlane ,
2016
Nominee
Best Animated Program
2010
Nominee
Best Fiction Program
Best Male Performance in a Fiction Program
Seth MacFarlane ,
2009
Nominee
Best Animated Series
Best Voice-Over Performance
Seth MacFarlane ,
2008
Winner
Best Animated Series
Best Voice-Over Performance
Seth MacFarlane ,
2008
Nominee
Best Comedy Series
Best Writing in a Comedy Series
2007
Winner
Best Voice-Over Performance
Seth MacFarlane ,
2007
Nominee
Best Animated Series
Best Voice-Over Performance
Alex Borstein ,
2006
Winner
Best Animated Series
2006
Nominee
Best Voice-Over Performance
Alex Borstein ,
Best Voice-Over Performance
Seth MacFarlane ,
2005
Winner
Best Voice-Over Performance
Seth MacFarlane ,
2005
Nominee
Best Animated Series
2000
Nominee
Best Animated Series
1999
Nominee
Best Animated Series
People's Choice Awards, USA
2017
Nominee
Favorite Animated TV Show
2016
Nominee
Favorite Animated TV Show
2015
Nominee
Favorite Animated TV Show
2011
Nominee
Favorite TV Family
2009
Nominee
Favorite Animated Comedy
2008
Nominee
Favorite Animated TV Comedy
2007
Nominee
Favorite TV Comedy - Animated
Satellite Awards
2004
Nominee
Best DVD Release of TV Shows
Teen Choice Awards
2017
Winner
Choice TV: Animated Show
2016
Winner
Choice TV Animated Show
2015
Winner
Choice TV Animated Show
2014
Nominee
Choice TV Animated Show
2013
Nominee
Choice TV: Animated Show
2012
Nominee
Choice TV: Animated Show
2011
Nominee
Choice TV: Animated Show
Choice TV: Villain
Seth MacFarlane ,
2010
Winner
Choice TV: Animated Show
2009
Nominee
Choice TV: Animated Show
2008
Winner
Choice TV Animated Show
2007
Nominee
Choice TV: Animated Show
2006
Winner
TV - Choice Animated Show
2005
Nominee
Choice TV Show: Comedy
Choice TV Actor: Comedy
Seth MacFarlane ,
Choice TV Chemistry
Seth MacFarlane ,
Choice TV Sidekick
Seth MacFarlane ,
TP de Oro, Spain
2008
Nominee
Best Animated Series (Mejor Serie de Animación)
Visual Effects Society Awards
2011
Nominee
Outstanding Models and Miniatures in a Broadcast Program or Commercial
Andrew Karr ,
Alec McClymont ,
Daniel Osaki ,
Paul Hegg ,
Writers Guild of America, USA
2019
Nominee
Animation
Gary Janetti ,
2013
Nominee
Animation
David A. Goodman ,
بستن لیست جوایز

عوامل و بازیگران

مشاهده همه »

عکس ها / تریلرها

تا کنون تریلر یا عکسی قرار نگرفته است

ارسال نظر جدید

جهت ثبت نظر ابتدا وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید

نظرات کاربران ( 12 نظر )

-0 +0
kiavash ghesmate 11 nist chera pas?
25 دی 1398, 19:23 ب.ظ
ثبت پاسخ
-0 +0
سلام پخش نشده
25 دی 1398, 19:43 ب.ظ
ثبت پاسخ
-0 +1
Mahdi Solif قسمت 9 فصل 15 مشکل داره، باز نمیشه
13 دی 1398, 23:14 ب.ظ
ثبت پاسخ
-0 +0
Poisontrap لینک دانلود زیر نویس مشکل داره.
29 آذر 1398, 21:05 ب.ظ
ثبت پاسخ
-0 +0
سلام با این آدرس زیرنویس رو جستجو کنید http://subdm.space
30 آذر 1398, 01:20 ق.ظ
ثبت پاسخ
-0 +1
Mahdi Solif قسمت آخر فصل 7 مشکل داره، گیر میکنه میپره جلو
23 آبان 1398, 16:01 ب.ظ
ثبت پاسخ
-0 +1
پیمان کریمیان من فصل 7 رو دانلود کردم و بیشتر قسمت های مشکل داره این گونه که شما وسط دیدن یکدفه 30 تا 60 ثانیه یا بیشتر میپرن جلو اول فکر کردم مشکل شاید از ویدیو پلیر منه ولی اینطور نبود چون چند ویدیو پلیر دانلود کردم و امتحان کردم ولی در همه در دقیقا همان لحضات میپرید جلو حتی دوباره دانلود کردم اما باز درست نشد لطفا درستش کنید ممنون در مورد فصل های دیگه خبری ندارم ولی اگه چک کنید ممنون میشم
19 آبان 1398, 23:45 ب.ظ
ثبت پاسخ
-0 +0
پیمان کریمیان من فصل 7 رو دانلود کردم و بیشتر قسمت های مشکل داره این گونه که شما وسط دیدن یکدفه 30 تا 60 ثانیه یا بیشتر میپرن جلو اول فکر کردم مشکل شاید از ویدیو پلیر منه ولی اینطور نبود چون چند ویدیو پلیر دانلود کردم و امتحان کردم ولی در همه در دقیقا همان لحضات میپرید جلو حتی دوباره دانلود کردم اما باز درست نشد لطفا درستش کنید ممنون در مورد فصل های دیگه خبری ندارم ولی اگه چک کنید ممنون میشم
19 آبان 1398, 23:45 ب.ظ
ثبت پاسخ
-0 +0
Shayan لینک دانلود فصل های یک تا 17 باز نمیشه. لطفا درستش کنین
06 آبان 1398, 12:30 ب.ظ
ثبت پاسخ
-0 +0
سلام دوست عزیز این مشگل بخاطر حمله به سرور دانلود سایت های فیلمه...در حال حاضر فیلم های جدید و قسمت های جدید سریال های روز قابل دانلود هست داریم رو این مشگل کار میکنیم تا در دو هفته اینده لینک ها اوکی شه...اگه از اشتراکتون پشیمونید شماره کارتتون رو بفرست هزینه رو براتون انتقال بدم
06 آبان 1398, 12:38 ب.ظ
ثبت پاسخ
-0 +0
Shayan لینک دانلود فصل های یک تا 17 باز نمیشه. لطفا درستش کنین
06 آبان 1398, 12:29 ب.ظ
ثبت پاسخ
-0 +0
آرمانوفسکی پوشه دانلود فصل یک تا هفده باز نمیشه . لطفا سریع رسیدگی کنید
10 مهر 1398, 17:34 ب.ظ
ثبت پاسخ

سریال های مشابه

Into the Badlands
720p WEBRip » 350MB

Into the Badlands (2015–2019)

8 / 10
38,276
ژانر : اکشن , ماجراجویی , درام
سازنده : Paco Cabezas , Toa Fraser , David Dobkin
نویسنده : Alfred Gough , Miles Millar , Matt Lambert
زبان : انگلیسی
ستارگان : Daniel Wu , Orla Brady , Emily Beecham
مدت زمان : 42 دقیقه
محصول : آمریکا
رده : سریال   ،   پخش از : AMC
فصل : 03 ، قسمت : 16 دانلود سریال »
خلاصه داستان : سریال، داستان مبارزی حرفه ای به نام سانی (دنیل وو) می باشد که به همراهی پسری جوان برای رسیدن به حقیقت، قدم در مسیری خطرناک در سرزمینی پر از ظلم و بی رحمی میگذارند و...
IMDB
Comment 4
Awards
Season 03
Comrade Detective
720p WEBRip » 300MB
480p WEBRip » 150MB
فصل اول » قسمت 6 پایان فصل

Comrade Detective (2017– )

7.3 / 10
2,449
ژانر : اکشن , کمدی
سازنده : Rhys Thomas
نویسنده : Brian Gatewood , Alessandro Tanaka
زبان : رومانیایی , انگلیسی
ستارگان : Channing Tatum , Florin Piersic Jr. , Joseph Gordon-Levitt
مدت زمان : 40 دقیقه
محصول : آمریکا
رده : سریال   ،   پخش از : Amazon
فصل : 01 ، قسمت : 06 دانلود سریال »
خلاصه داستان : در بحبوحه‌ی جنگ سرد 1980 ، دولت رومانی مشهورترین و طولانی ترین سریال کشور را با نام Comrade Detective خلق کرده است. یک سریال پلیسی شجاعانه که نه تنها اسباب سرگرمی مردم می شود بلکه ...
IMDB
Comment 0
Awards
Season 01
Kingdom
720p WEBRip » 450MB

Kingdom (2019– )

8.2 / 10
13,801
ژانر : اکشن , درام , ترسناک
سازنده : Seong-hun Kim
نویسنده : Kim Eun-hee
زبان : کُره ای
ستارگان : Doona Bae , Greg Chun , Jun-ho Heo
مدت زمان : 45 دقیقه
محصول : کُره جنوبی , آمریکا
رده : سریال   ،   پخش از : Netflix
فصل : 01 ، قسمت : 06 دانلود سریال »
خلاصه داستان : داستان سریال ولیعهد جوانی به مأموریت دشواری فرستاده خواهد شد تا رازهای یک بیماری مرگبار را کشف کند ، طاعونی که باعث می‌شود مردم پس از مرگ زامبی شوند و انسان‌ ها را شکار کنند ، در ا ...
IMDB
Comment 4
Awards
Season 01
Stitchers
720p HDTV » 300MB
480p HDTV » 150MB
فصل سوم » قسمت 10 اضافه شد

Stitchers (2015– )

6.9 / 10
11,029
ژانر : جنایی , درام , علمی تخیلی
سازنده : Steve Miner , Rob Greenlea , J. Miller Tobin
نویسنده : Jeff Schechter , Lynne E. Litt , April Fitzsimmons
زبان : انگلیسی
ستارگان : Emma Ishta , Kyle Harris , Ritesh Rajan
مدت زمان : 60 دقیقه
محصول :
رده : سریال   ،   پخش از : Freeform
فصل : 03 ، قسمت : 10 دانلود سریال »
خلاصه داستان : یک مامور جوان به صورت مخفی در دولت استخدام میشود تا وارد مغز مردگان شده و با کمک از حافظه ی آنها دلیل قتل آنها را کشف کند و…
IMDB
Comment 0
Awards
Season 03
Hanna
720p WEBRip » 350MB

Hanna (2019– )

7.5 / 10
16,577
ژانر : اکشن , درام
سازنده : Ugla Hauksdóttir , Eva Husson , Anders Engström
نویسنده : David Farr , Seth Lochhead , Ingeborg Topsøe
زبان : انگلیسی
ستارگان : Esme Creed-Miles , Mireille Enos , Joel Kinnaman
مدت زمان : 60 دقیقه
محصول : آمریکا
رده : سریال   ،   پخش از : Amazon
فصل : 01 ، قسمت : 08 دانلود سریال »
خلاصه داستان : داستان سریال دنباله‌ روی ماجرای نوجوانی که در جنگل بزرگ شده ، در همین حین او در حال فرار از دست تعقیب و گریز دائم مامور جسوری هست و تلاش می‌ کند تا حقیقت اینکه چه کسی هست را آشکار ...
IMDB
Comment 2
Awards
Season 01
Into the Badlands Comrade Detective Kingdom Stitchers Hanna
Brain on Fire Sicario Toro The Crossing Ballet Shoes À bout de souffle Lancaster Skies